Piątek 18 Września 2020r. - 262 dz. roku,  Imieniny: Irminy, Stanisława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 02.10.10 - 16:10     Czytano: [2255]

Zboczeńcy biorą świat

Według „Podręcznego słownika języka polskiego” (Warszawa 1958) zboczenie to: wszystko, co wykracza z ogólnej normy, z ogólnego porządku rzeczy; a zboczeniec to człowiek nienormalny, zwyrodniały. No bo nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że seks między dwoma czy kilkoma pederastami i lesbijkami to rzecz jak najbardziej normalna. Bo przecież nikt z nas nie uważa za rzecz normalną używanie narkotyków czy bycie alkoholikiem. Do niedawna zboczenia seksualne były zakazane chyba we wszystkich państwach świata, gdyż uważano je za szkodliwe dla rekreacji i za paskudztwo w punktu widzenia moralnego.

Kiedy ten słownik wydawano pederasta i lesbijka były powszechnie uważani za zboczeńców.
Jednak od kilku dekad ludzkość goni w piętkę. Są dzisiaj ludzie i instytucje, które głoszą i nachalnie nam wmawiają, że bycie pederastą czy lesbijką to nic zdrożnego, tak jak i małżeństwa między pederastami i lesbijkami; że pary te mogą wychowywać adoptowane dzieci – chociażby także na pederastów i lesbijki. Pederaści domagają się nawet aby ludziom zabroniono nazywania ich pederastami; chcą być nazywani homoseksualistami, względnie gejami. Sprawa otarła się nawet o sąd. W 2006 roku Sąd Okręgowy w Gdańsku oddalił złożony w trybie wyborczym pozew w sprawie znieważenia przez użycie słowa "pederasta" i uzasadniając to tym, że oznacza ono właśnie męskiego homoseksualistę. Jednak pederaści i lesbijki nie kapitulują i walczą w państwach Zachodu, w tym także w Polsce, o zalegalizowanie związków małżeńskich między pederastami i lesbijkami i o wszystkie inne prawa dla nich jakie przysługują normalnym ludziom. Normalnym, czyli heteroseksualnym, którzy za jedynie normalny uważają związek małżeński między mężczyzną i kobietą.

Znany amerykański psycholog Paul Cameron zajmuje się kwestiami związanymi z pederastią/homoseksualizmem i lesbijstwem. W wyniku swoich badań doszedł do wniosku, że homoseksualizm powinien być prawnie zakazany, a osoby homoseksualne poddane leczeniu z szeregu powodów. U osób homoseksualnych (pederaści i lesbijki) występują częstsze zachowania przestępcze, przemoc domowa, jazda samochodem pod wpływem alkoholu, częstsza utrata pracy, wyższe koszty opieki medycznej, są bardzo groźnymi roznosicielami choroby AIDS, żyją o 20-30 lat krócej od normalnych ludzi, dzieci przez nich wychowywane są zazwyczaj także zboczeńcami (wikipedia.pl). Coraz głośniej się mówi, że wielu z nich to pedofile.

Jednak „postępowe” rządy/parlamenty na Zachodzie coraz bardziej ulegają silnemu lobby homoseksualnemu i przyznają im coraz więcej przywilejów. Bowiem w tych „postępowych” rządach/parlamentach roi się nie tylko od komunistów i różnego rodzaju lewaków i dziwaków, ale także od pederastów i lesbijek. Np. 17 września 2010 roku w Bonn przywódca koalicyjnej niemieckiej Wolnej Partii Demokratycznej i obecny minister spraw zagranicznych Guido Wersterwelle oficjalnie zarejestrował swój związek partnerski z drugim gejem - Michaelem Mronzem. Wyjątkowo dużo zboczeńców jest wśród Anglosasów (Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia). W Stanach Zjednoczonych dopuszczono ostatnio zboczeńców do służby w wojsku, chociaż do niedawna uważano (tak w USA jak i na całym świecie), że zboczeńcy są niebezpiecznym elementem w wojsku, gdyż, co było powszechnie wiadomym, łatwo mogą dopuścić się zdrady.

Mając pełne i mocne poparcie lewackich polityków, którzy mądrością i moralnością nigdy nie grzeszyli (!), zboczeńcy są coraz bardziej pewni siebie i wpływowi, a przy tym agresywni. Tak jak o Żydach nie wolno mówić i pisać nic złego, nawet jeśli osoba ich krytykująca ma pełne prawo do tego – poparte faktami do tej krytyki, bo od razu zostanie okrzyknięta antysemitą, tak samo już dzisiaj nie można nic złego mówić i pisać o zboczeńcach, bo od razu zostanie się nazwany homofobem, czyli głupcem i osobą nietolerancyjną – osobą, która powinna być ukarana sądownie, osobą którą można nawet pobić, a nawet i zabić, gdyby na to pozwalało im prawo.

Dlatego znany dziennikarz polski Wojciech Cejrowski wykazał się odwagą w 2009 roku, kiedy zboczeńców, z powodu ich agresji, nazwał homofaszystami, gdyż terroryzują ludzi, zarówno grożąc procesami, jak i fizycznie. Poparł go polityk polski Janusz Korwin-Mikke mówiąc: „Geje to importowana zza granicy formacja faszystowska, usiłująca, jak ludzie SA Ernsta Röhma, narzucić nam swoje poglądy siłą" („Dziennik.pl” 25.3.2009).

Zboczeńcy są coraz bardziej wpływowi także i w Polsce, a wspiera ich lewica, co widzieliśmy podczas ostatnich ich ataków na Elżbietę Radziszewską – pełnomocnika rządu ds. równego traktowania, która ośmieliła się mieć inne zdanie od pederastów i lesbijek w sprawie nauczycieli w szkołach katolickich.
Radziszewska mówi: „Od kilku dziesięcioleci lewicowe środowiska na Zachodzie próbują zawłaszczyć słowa takie, jak: „dyskryminacja” czy „równość”. Z takim samym zjawiskiem od kilkunastu lat mamy do czynienia w Polsce. Brak pełnej i bezwarunkowej akceptacji dla postulatów feministycznych działaczek czy aktywistów ruchu mniejszości seksualnych świadczyć ma o fałszywej świadomości lub zacofaniu cywilizacyjnym. Tolerancja dla swobodnej ekspresji, relatywizm etyczny i poznawczy są za to jedynymi wyznacznikami „nowoczesności” („Rzeczpospolita” 1.10.2010).

Teraz zboczeńcy otrzymali pełne poparcie ze strony polskiej lewicy i lewactwa.
Chcę być złym prorokiem, ale obawiam się, że może dojść do tego, że wkrótce normalni ludzie (osoby heteroseksualne) będą nazywani zboczeńcami, a zboczeńcy normalnymi ludźmi. W niektórych krajach niewiele brakuje aby tak było.

Marian Kałuski

Wersja do druku

malgorzata romanowicz - 12.12.10 19:18
przepraszam za blad w wierszu. NOCNE ROZMOWY:___TAK SOBIE MYSLE PANIE POCO MNIE STWORZYLES I JAKIE JEST MOJE ZADANIE. KTORA DROGE WYBRAC BY NIE ZBLADZIC; GDZIE SZUKAC PRAWDY -- JESLI ISTNIEJE, CO MYSLEC I CO SADZIC KIEDY FALSZ W TWARZ CI SIE SMIEJE. CO JEST WLASCIWE A CO ZLE ? - ODPOWIESZ MI CZY NIE. NA PESZO POJDE JESLI TRZEBA , BLIZEJ CIEBIE ,BLIZEJ NIEBA.

malgorzata romanowicz - 12.12.10 13:48
To wszystko co dzieje sie dzisiaj na swiecie to nic innego jak zle interpretowany liberalizmu, bo wolnosc nie oznacza lamania praw natury ,a to wlasnie na naszych oczach nastepuje zwyrodnienie gatunku ludzkiego, jednym slowem siegnelismy dna zgnilizny moralnej, ale nie mozemy isc sladami Hitlera i tych wszystkich , ktorzy nie sa podobni do nas zamknac w komorze , z drugiej strony nie mozemy tez pozwolic na to zeby nasze dzieci byly adoptowane przez tych osobnikow i wychowywane w atmosferze zle pojmowanego istnienia ,i zgadzam sie w zupelnosci z panska opinia ,ze niedlugo , ta cala zgraja homosexualistow posle nas na leczenie. NOCNE ROZMOWY TAK SOBIE MYSLE PANIE ; DO CZEGO CI JESTEM POTRZEBNA I JAKIE JEST MOJE ZADANIE? KTORA DROGE WYBRAC ABY NIE ZBLADZIC; GDZIE SZUKAC PRAWDY ; JESLI ISTNIEJE ; CO MYSLEC I CO SADZIC ; GDY FAUSZ W TWARZ CI SIE SMIEJE.CO JEST WLASCIWE A CO NIE _-----ODPOWIESZ MI CZY NIE?.

Lubomir - 04.10.10 7:58
Faktycznie homofaszyści dochodzą do głosu. Jak można wyczytać z niezbyt obfitych informacji prasowych, minister spraw zagranicznych Krajów Niemieckich Quido Westerwelle poślubił młodszego od siebie o pięć lat partnera seksualnego Michaela Mronza. Gejowski ślub odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w bońskiej dzielnicy Poppelsdorf. Pewnie gdy Ojciec Święty dowiedział się o tym: zakrzyknął tylko: 'Koniec świata!'. Nie chce się myśleć co się wydarzy, gdy Herr Quido zapomni zabrać seksualnego sparingpartnera np składając wizytę w Polsce...Sodoma i Gomora 'Bis'. Chyba, że wcześniej ktoś ogłosi międzynarodową izolację ojczyzny Westerwellego i umieści ministra na 'czarnej liście' osób z którymi nie należy się kontaktować.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Września 1905 roku
Urodziła się Greta Garbo, szwedzka aktorka, również gwiazda kina niemego (zm. 1990)


18 Września 1944 roku
49. d. Powst. Warszaw.: Ewakuowano na Pragę chorych i ciężko rannych. Z B17 zrzucono 1284 zasobników z bronią i amunicją. Dotarło 188 sztuk


Zobacz więcej