Czwartek 14 Grudnia 2017r. - 348 dz. roku,  Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 25.02.10 - 12:27     Czytano: [2857]

Socjotechniczna manipulacja

ludzkim umysłem


Największą zbrodnią żydokomunistycznego, szkoda że jeszcze nie ścierwa, większą znacznie od ich prawdziwej wysłanej zbrodniami i morderstwami drodze do wszechmocnej władzy, kontynuowanej przez wszystkie po roku 1989 sitwy niepolskich w Polsce rządów i parlamentów, jest socjologiczna technika manipulacji ludzkim rozumem !!!. ,aż do obecnego dzisiaj jego zniewolenia, czytaj: ubezwłasnowolnienia !!!!!.

Trochę wprowadzenia w ten ciężki temat, z późniejszym dowodem wprost na postawioną wyżej tezę.

Trzeba zrozumieć, że jeżeli we wszystkich kanałach niepolskiego już niestety radia I niepolskiej telewizji, codziennie, co kilka godzin, karmi się nas informacją, -jak to Pan Tusk wspaniale wypełnia swoje obowiązki w zakresie uzdrawiania polskiej gospodarki, której tak naprawdę fragmentów nawet trudno się dzisiaj doszukać, o niespotykanym dotychczas związanym z tym bezrobociem nie wspominając, -oraz niesamowitych osiągnięciach w polityce zagranicznej prowadzonej przez MSZ, a tak naprawdę haniebnej, w/g wypowiedzi sowieckich oficjeli, którzy szefa resortu Radka Sikorskiego publicznie nazwali „jakimś karłem” i to zapewne nie ze względu na słuszny przecież jego wzrost, a osiągi te widać najlepiej po ostatnich stosunkach z naszymi braćmi z bardzo bliskiego nam wschodu, - przez tydzień, miesiąc, kwartał, sto, dwieście razy, -to podświadomość (wyobraźnia) nasza rejestruje w którymś momencie, to co nam wciskają na siłę (to co wyżej podkreśliłem), a nie stan rzeczywisty (niepodkreślony w bezpośrednim sąsiedztwie podkreślonego) i ta właśnie, (podkreślona) ich wersja w nas zostaje. I nieważne, że ktoś, gdzieś, kiedyś, powie, napisze, wykrzyczy, że jest inaczej. Zmanipulowany wcześniej ludzki umysł, przechodzi obok tej informacji, bo zakodował (przyswoił) już tamtą, poprzednią, wcześniejszą, powtarzaną ciągle!.

Masz media, masz nieograniczoną niczym władzę nad ludzkim rozumem! Czy teraz choć trochę jaśniej w sprawie ogromnych zabiegów, jakie każda bez wyjątku władza podejmuje w celu przejęcia przede wszystkim mediów?. Dlaczego zaczyna od objęcia władzy nad mediami właśnie ?. Nigdy nie uzyska tak zwanego przebicia ten, kto do korzystania mediów otrzymał przydział, czyli dopuszczony do nich zostaje wybiórczo, raz dwa, czy nawet trzy razy !. To kolejna manipulacja, kolejny, ubezwłasnowolnieniowy system socjotechniczny stosowany z premedytacją przez każdą władzę. Masz bowiem być jej posłuszny absolutnie, masz funkcjonować jak robot w wykonywaniu ich poleceń. Tak jak oni chcą i w sposób jaki wymyślają na zawołanie, w dowolnej chwili i miejscu. Pojedyncze Twoje wystąpienie medialne, do którego zostaniesz dopuszczony jest dokonywane również z ogromną premedytacja, w celu jedynie ośmieszenia, lub wyeliminowanie (trochę oddzielny, poważny temat), tego o czym mówisz, choć jest to problem, który istnieje naprawdę, jest faktem dostrzeganym, ale niewygodnym w danej chwili albo w ogóle niekorzystnie wpływający na ocenę ich działań, taki, który nie powinien być ponawiany, powtarzany. Dopuszcza się go więc do publicznej wiadomości jedynie po to by go sztucznie, ale skutecznie ośmieszyć i wyeliminować !. Tzw. władza, śmieje Ci się w twarz w swych codziennych, tragicznie kabaretowych telewizyjnych występach (nie mylić z wystąpieniami), parlamentarnych, rządowych, w tzw. komisjach sejmowych, czy jak by ich jeszcze nie nazywać. O manipulowanych konferencjach prasowych w tym miejscu pisał nie będę. To oddzielny równie szeroki temat. Jest mnóstwo sposobów manipulacji społecznej, ale wszystkie prowadzą do jednego. Normalny człowiek, naród, społeczeństwo, ma dowiedzieć się wyłącznie o tym, czego dowiedzieć się może, co nie zaszkodzi władzy w niczym, dowie się więc o tym, o czym wiedzieć ma !.Gdyby w programie typu „rozmowy na żywo” zdarzyło się coś co nie było zaprogramowane, nieprzewidziane, zaskakujące, nie do przewidzenia, jest w odwodzie takiej sytuacji wyjście ostateczne, ale bardzo skuteczne : „przepraszamy za usterki”, albo bez przepraszania nagle ginie wizja, fonia, czy obie jednocześnie w zależności od potrzeb. Czy to coś mówi, czy ktoś tego doświadczył, a może nawet nie jeden raz. ?.

Czy trudno jest samemu, w domu, bez podpowiedzi, bez „pomocy” innych, wyciągać poprawne wnioski z różnych sytuacji, za chwilę będę to omawiał. Powiem jednak, że bardzo trudno, ale nie dlatego że samemu. Łatwiej znacznie wtedy, kiedy będziemy chcieli zdecydowanie to zrobić. Zapytacie, ale jak ?.

Zdobywać informacje należy koniecznie i bezwarunkowo dwiema jednoczesnymi niemal drogami. Jeżeli będziesz tylko słuchał, to drogą socjotechnicznych manipulacji umysłem człowieka,- których poznanie wymaga czasu, trudu, często pieniędzy i dane będzie tylko nielicznym,- Twój normalny umysł, nienormalnymi metodami, zmanipulowany zostanie w sposób, dokładnie bardzo z góry określony (ustalony) i nie ważne co o tym myślisz w tej jeszcze chwili, czy chcesz się jej poddać czy nie, tak się właśnie stanie. Nie masz na to wpływu, albo jest on tak niewielki, że rzadko bardzo samemu zauważalny. Tak wygląda w ogromnym skrócie pierwsza z dróg, -słuchanie. Jeżeli jednak to co usłyszałeś zaczniesz zestawiać (porównywać) z tym co widzisz (ta druga właśnie droga), to bardzo szybko, czasem nawet natychmiast dojdziesz do właściwego wniosku, że albo to co dziesiątki razy słyszałeś ( z czym Cię „oswojono”) jest niekoniecznie prawdą, albo przekonujesz się że jest po prostu zwykłym, czasem wierutnym kłamstwem ! Jeżeli więc słuchając, patrzeć będziesz uważnie na to co się dookoła Ciebie dzieje, na otaczającą Cię rzeczywistość, na fakty i z tego co widzisz wyciągniesz słuszne wnioski, szybko wprowadzisz swoją własną korektę na postrzeganie rzeczywistości, uznając co jest w niej prawdziwe, a co tylko fikcją, obłudą, kłamstwem !. Szybko też zrozumiesz że to co kazano Ci postrzegać w kolorach wyłącznie jasnych, faktycznie, a więc prawdziwie, przybiera barwy znacznie ciemniejsze, do czarnych niestety najczęściej włącznie !.

Dzieje się tak dlatego, że zakłamany jest cały świat obłudnej, bez wyjątków polityki, nawet wtedy kiedy sam myślisz inaczej, -taki on właśnie jest !.

W tym, jakże zupełnie innym od normalnego świecie, jakby nie dość było tego, że mówi się zupełnie co innego aniżeli myśli, to jeszcze robi się zupełnie inaczej aniżeli mówi. To tak zakłamany świat, że sami nie wiedzą już często, co jest czym ?.
Podam jeden tylko (żeby nie mieszać i nie gmatwać tematu) jasny i wymowny przykład socjotechnicznych manipulacji Twoim umysłem i proszę wybacz, że na jakiś czas przez Ciebie jednak określony, takiej manipulacji Twoim intelektem dokonam. Uwaga !, zaczynamy.

Jeżeli powiem Ci, że są białe słonie w różowe łaty, to co odpowiesz ?. Kłamstwo, blaga, oszustwo, nieprawda itp. Ale jeżeli o tym samym powiem tak. Spróbuj wyobrazić sobie, że nie ma białego słonia w różowe łaty, to spróbuj sobie wyobrazić, że go nie ma. Spróbuj go nie widzieć, nie zobaczyć !. Nie masz szans !!. A przecież o tym mówię, przecież masz tylko spróbować go nie widzieć !. Zainfekowałem Twoją podświadomość (wyobraźnię) obrazem, którego w rzeczywistości nie ma !.Ja Ci go tylko zasugerowałem, ale zrobiłem to za pomocą takiej manipulacji (niemal magii), z którą nie jesteś w stanie sobie poradzić, aby nie widzieć tego, czego przecież faktycznie ma, co nie istnieje. Twoja bowiem podświadomość (wyobraźnia) ma taką moc przemawiania do twojej świadomości, Twoich zachowań, że w walce z nią z góry, zawsze skazany jesteś na niepowodzenie,- na przegraną !.Czym bardziej dążyć będziesz do wyrzucenia z pamięci (świadomości) tego co zarejestrowała Twoja zmanipulowana przeze mnie podświadomość (wyobraźnia), tym bardziej staje się to niemożliwe !!!. Mogę Cię z tym problemem pozostawić na zawsze, albo na tak długo jak zechcę !. I niech ktokolwiek próbuje Ci powiedzieć, - coś ty, przecież białych słoni w różowe łaty nie ma nigdzie na świecie, niech próbuje. Twoja zmanipulowana wyobraźnia jest silniejsza, jest ponad wszystkim i to ona decyduje o Twoim myśleniu, to wszechwładna moc naszych umysłów. To co chciałbyś zrobić, zmienić, wyrzucić ze swej wyobraźni czynisz już tylko za pomocą swej bezsilnej świadomości. Jak bezsilnej, masz okazję właśnie się przekonać. Nie jest ona w stanie odrzucić obrazu, przekazanego przez także Twoją, ale nie do złamania wyobraźnię !.To Twoja podświadomość (wyobraźnia) właśnie, nakazała Ci trwać w tym, czym zainfekowali ją ci, którzy mają władzę nad mediami., którzy nakazali Ci tak właśnie myśleć jak oni sobie życzą i nic nie możesz z tym zrobić !!!.

Jeżeli ten jeden przykład przyczynił się do zrumienia w jaki sposób można manipulować Twoim umysłem, jestem ukontentowany. Gdybyś chciał przekonać się na własnej osobie jak długo będziesz walczył z pozbyciem się obrazu białego słonia w różowe łaty, to dodaj sobie do tego obrazu czerwoną trąbę i przerwij w tym miejscu czytanie tego tekstu, a wróć do jego czytania w dowolnie wybranym przez siebie momencie, za dzień, tydzień, miesiąc, rok…, a w tym czasie wyrzuć ze swojej pamięci koniecznie ten obraz, o którym chcesz bardzo zapomnieć. Niemożliwe !.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś dokonać zakupu czegoś czego kupować nie planowałeś, a nawet kupić nie bardzo chciałeś ?
Nie było to przecież w moim sklepie. Tamtych radzę po prostu nie odwiedzać !.
Niżej już nie spoglądaj bo przerwiesz sobie tę paskudną w skutkach zabawę.

……………………………………………………………………………………………

Wkurzony bezsilnością, wracasz do tekstu, celem zakończenia bezsensownej walki samym ze sobą. Zamknij oczy, popatrz na stojące w sawannie, albo w ZOO słonie.

Czy dostrzegasz ich popielato-szaro wpadający w lekko niebieski kolor ? Przyglądaj się wyraźnie, tak długo, aż go dostrzeżesz. I po zabawie. Tamten obraz zginął, zastąpił go normalny kolor słonia. Ci, którzy mają problem w powrocie do rzeczywistości (a będzie ich niemało) to ci, którym wyobraźnię zainfekowałem najmocniej, choć zaledwie jednorazową, raz przecież zmanipulowaną informacją. Czy rozumiecie już jak silna musi być infekcja w przypadkach ciągłego powtarzania tej samej informacji dziesiątki, albo nawet setki razy, którą słyszysz dookoła, kanałami wszystkich dostępnych mediów, w tym prasy !!!.

Stuprocentowym sposobem na powrót do rzeczywistości z mojego przykładu i przedstawionego w nim wyimaginowanego, nieistniejącego tak naprawdę obrazu, jest znalezienie przyrodniczego programu w TV z udziałem słoni, albo udanie do najbliższego ogrodu zoologicznego i patrzenie na słonie tak długo, aż tamten obraz zniknie. W życiu każdego z nas również taka możliwość, czyli powrót do rzeczywistości, istnieje. Wróć do początku tekstu i samemu dochodź do prawdy, otaczającej Cię rzeczywistości, przyglądając się bacznie czynom, nie wyłącznie słuchając obłudników , oszustów, manipulatorów.

Prawda, w jaką będzie chciał Cię wyposażyć najlepszy nawet przyjaciel, może pochodzić z wyobraźni bardziej zainfekowanej od Twojej, dowolnym zaprogramowanym przez tzw. władzę tematem, dowolną sprawą. Swojej prawdy będziesz pewien, tak jak kolejnego dnia swego życia. Jestem pewien, iż wzbogaciłem Twego ducha w inne nieco od dotychczasowego spojrzenie na dzisiejszy świat obłudy, zakłamania. Że potrafisz choć w jakiejś części zrozumieć

Dlaczego jesteśmy „robotami” manipulowanymi siłą mediów nieuczciwej władzy.

Być może pozwoliłem Ci zrozumieć dlaczego głosowałeś na Pana Tuska, choć wcale tego nie chciałeś?, dlaczego nie idziesz do kolejnych wyborów tak jak tego chcą oni, chociaż usilnie wmawiają Ci coś zupełnie przeciwnego ?, -a musisz iść żeby było inaczej, -choć myślisz zupełnie odwrotnie bo tak cię zmanipulowali - i nie idziesz ku ich uciesze, dzięki czemu (w olbrzymim skrócie) wybierają się sami !. Niby trudne, niby zagmatwane, czytaj więc raz jeszcze, ze zrozumieniem, do skutku.

Pamiętaj zawsze o przesłaniu jakie Ci tym tekstem przekazałem, albo bardzo usiłowałem, które brzmi: rzeczywistość dostrzeżesz patrząc (nie słuchając ) i wtedy tylko rozumiesz ją prawdziwie,- zawsze !!!.

Postępując we wskazany przeze mnie sposób, nauczysz się szybko dostrzegać, że to co słyszysz, najczęściej jest wprost przeciwne temu co widzisz.

Potrafisz zarejestrować, że jeżeli Pan Tusk mówi „białe”, to jest faktycznie czarne, jeżeli mówi Tak, to w 100% znaczy Nie, jeżeli mówi Nie, to oznacza Tak , chociaż w tym przypadku nie koniecznie jednoznacznie.

Dożo łatwiej będzie Ci zrozumieć również, że jeżeli ten Pan uzdrawia gospodarkę bo ma do tego talent szczególny, to właśnie ją wykończył, zamordował. Jeżeli Pani Kopacz mówi o uzdrowieniu służby zdrowia, to musisz wiedzieć, że dokonuje się właśnie zbiorowa (żeby było szybciej) eutanazja na bezbronnym, bo pozbawionym przez nich jakichkolwiek praw , do czegokolwiek, Narodzie Polskim. Jeżeli inni przestępcy mówią, że nie ma afery hazardowej, to znaczy że nic nie wiesz jeszcze o jej faktycznych rozmiarach i dzięki usilnym staraniom odpowiedniej tzw. komisji sejmowej, nigdy się tego nie masz prawa dowiedzieć. Jeżeli sam Pan Tusk mówi do Ciebie, że żyjesz w kraju ciągle doskonalonego przez niego prawa, to masz 200% pewności, że żyjesz w świecie bezprawia, którego nie jesteś w stanie pojąć swym zmanipulowanym umysłem, chyba że dzisiejsza lekcja nie poszła na marne !.

Ćwiczmy wszyscy swą podświadomość (wyobraźnię), uczmy się oceniać na co dzień czyny naszych tzw. elit politycznych, ich codziennie działania, to co widzimy, z czym spotykamy się na co dzień.
To jedyna droga znalezienia alternatywy dla rzeczywistego stanu dzisiejszego wszechstronnego, bezkarnie stosowanego bezprawia, niespotykanej nigdy dotąd i nigdzie buty władzy i zamordyzmu wszystkiego co Polskie, nasze, Narodowe, -drogą, u celu której jest likwidacja Polski i unicestwienie Polskiego Narodu, co zaprogramowane zostało jeszcze przy nastroszonym cierniami, kanciastym tzw. „okrągłym stole” i w „prostytuowanej” Magdalence.

Pozdrawiam i do kolejnego spotkania,
Ostry

Wersja do druku

MariaN - 21.03.10 10:31
Za długo byliśmy pod zaborem a potem pod okupacją naszych sąsiadów. Po drodze wymordowano niemal wszystkich, którzy kochali Polskę i walczyli w jej obronie. Dziś mieszkają w naszym kraju kolejne pokolenia miernych ale wiernych ...okupantowi. O Polsce, tej naprawdę wolnej i suwerennej myśli jedynie garstka, większość to morozowskie lisy, palikoty, olejniki, tuski niesiołowskie i inne urbanowskie lęgi.

Lubomir - 02.03.10 20:57
Na istny nazizm psychopatów-psedoreformatów polskiej służby zdrowia musi być skteczne antidotum. Lekarze wymuszający po gangstersku łapówki za skierowanie na rezonans lub leczenie szpitalne, muszą być skutecznie karani. Głównie dożywotnim pozbawieniem możliwości wykonywania zawodu lekarza.

Grażyna - 26.02.10 8:35
Pan Bóg stworzył nas wolnymi i nawet On sam stawia się w pozycji bezbronnego wobec naszego: "mogę- nie muszę- chcę". Tym bardziej nie są w stanie odebrać nam naszej wolności- szatan i jego poplecznicy.
Jeśli człowiek docieka uczciwie prawdy, ostatecznie ją znajdzie- wbrew wszelkiej maści manipulatorom i socjo- psychotechnikom. Co nie znaczy, że nie mamy demaskować zła, fałszu.
A co do wyobraźni: przecież jesteśmy realistami, więc wiemy, że żadnych białych słoni w różowe ciapki nie ma. Wystarczy zachować kontakt z rzeczywistością- wówczas nic głupiego nie pozwolimy sobie wdrukować.
Człowiek sam wybiera: jeśli chce być "kartoflem", gapiącym się godzinami w telewizor, zgadza się na drenowanie swojej inteligencji, zatem i na manipulację. Nasuwa się tu analogia z pijakiem: kto igra ze złem, wpada w jego matnię.
Jednak, przynajmniej do pewnego momentu, jesteśmy wolni- dopóty, dopóki nie zniewolimy się na własne życzenie.
A z patrzeniem, podobnie, jak ze słuchaniem, również bądźmy ostrożni: czyż nie żyjemy w kulturze obrazkowej?!

Lubomir - 26.02.10 8:29
Palantów nie brakuje w polityce. Lgną jak rzep do psiego ogona. Myślę, że zamiast czczej paplaniny niby to polityków, więcej dobrego na rzecz Polski, tej nie tylko Piastowskiej ale również i Jagiellońskiej, zrobiłby np Królewski Turniej Szachowy na Wawelu o Puchar Króla Władysława Jagiełły. Można byłoby na niego zaprosić zawodników nie tylko z Polski, ale i Litwy, Ukrainy, Białorusi, Czech, Węgier, Słowacji, Królewca-Kaliningradu.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

14 Grudnia 1788 roku
Urodził się Piotr Szembek, hrabia, generał dywizji wojsk polskich w 1831 (zm. 1866)


14 Grudnia 1658 roku
Polska kawaleria pod wodzą Czarnieckiego przeprawiła się przez cieśninę morską w Danii.


Zobacz więcej