Niedziela 22 Września 2019r. - 265 dz. roku,  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 19.02.10 - 13:11     Czytano: [2747]

Dział: Głos Polonii

Apel do Polaków
Ratujmy Polskę!

Mówi się, że polityka nigdy nie chodzi w parze z logiką. Mówi się także, że kłamstwa powtarzane z uporem maniaka, i wciskane na siłę Narodowi, wyborcom, stają się z czasem prawdą!. Taką taktykę prania mózgów i ogłupiania prowadzi Platforma.

Upływający czas już pokazał, jak i zweryfikował obietnice dane Narodowi przez PO w 2007 roku, to gorzka lekcja naiwności. Normą w "uprawianiu polityki” stało się publiczne ośmieszanie, ubliżanie Głowie Państwa, nieważne czy jest On moim sympatykiem, czy nie, - jakby "zapomniano”, że prezydenta wybiera Naród.
Zbrodnia, kłamstwo, fałsz, obłuda, plugawy język, -- stały się dziś podstawą i fundamentem uprawiania "polityki”, oraz wzorem dla Tych, co przyjdą po nas.

Zdrajcy, niedoszli zbrodniarze, bandyci, oszuści, oszczercy i kłamcy, są w tym zwariowanym świecie traktowani z honorami, niemal, - jak narodowi bohaterzy. Niedoszły zabójca Jana Pawła II Agca, czy też Stepan Bandera który został niedawno uznany przez prezydenta Ukrainy Juszczenke za bohatera narodowego. Walka o głosy wyborców, chęć utrzymania się przy "korycie” za wszelką cenę, a także zgoda na małżeństwa homoseksualne, co jak wiadomo nie jest normą w budowie związku,-- przykładów można mnożyć w nieskończoność.

Polska nie jest wolna od tych wypaczeń!! Walka pomiędzy PiS i PO, to walka pomiędzy prawdą i kłamstwem. W tej walce nie liczy się dobro Polski, Polaków, -- liczy się zdobycie władzy ponad wszystko i wszystkich. Skupienie jej w jednej ręce, było tuskowym marzeniem od lat, a "polityka miłości” oraz ,,by żyło się lepiej” jaką prowadzi PO, to walka która już obróciła się przeciwko im samym, bo z czym wojujesz, od tego giniesz. Dla przypomnienia, źródło portal: pardon.pl

Dlaczego więc Tusk zrezygnował z walki o stanowisko Prezydenta RP??

Wygranie wyborów i zostanie prezydentem RP, równałoby się oddaniem "władzy” i brakiem wpływu na poczynania w ,"jego” partii,- a więc, osobista tragedia dyktatora. To nie tylko pałac i żyrandole, czy brak władzy LECZ OGROMNY
PROBLEM, który Tusk nie potrafiłby przełknąć! Mianowicie, musiałby wtedy zostać PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, co stoi w rażącej sprzeczności z zachowaniem PO, samego Tuska, względem Prezydenta, oraz partii PiS.
Dlaczego z taką zaciekłością, zwalcza się PiS, i atakuje Prezydenta RP?, a ostatnio ukrywa brutalną prawdę tz aferę hazardową? Na te pytania musicie sobie sami Państwo odpowiedzieć.

PAMIĘTAJCIE KTO RAZ ZDRADZIŁ, ZAWSZE ZDRADZI !!
Jak można wierzyć komuś kto, zdradził partyjnych kolegów i przeszedł pod ,,ochronę” innej partii., lub rozbija środowiska Polaków poza Polską, tworząc listy dobrych i złych.
Sikorski, Mężydło, Marek Jurek, czy Dorn, Komorowski, Cimoszewicz i wielu innych, to ludzie, którym NALEŻY I TRZEBA UFAĆ?
Komorowski do dziś nie obronił się przed zarzutami kiedy był ministrem obrony w rządzie J. Buzka.
Cimoszewicz, --- oto co pisał o nim E. Moskal prezes KPA w roku 2002- pamiętajmy o tym jako Polacy, bo KPA pod wodzą F. Spuli , już dawno wypadł z gry.
…,,chce Pan się ,,opiekować Polonią, ponieważ twierdzi Pan, że Senat który od przedwojnia pełni solidnie te role nie posiada do tego odpowiedniego aparatu, a Pan ma. Proszę Pana coś się Panu pomyliło, lub zostało z dawnych lat. Jakiego aparatu potrzeba Senatowi dla Polonii? Nam potrzeba przyjaznej polityki i dobrego słowa, a nie jakiegoś aparatu. Prosimy aby Pan lepiej zajął się swoimi obowiązkami, i poprawnym ich wykonywaniem, a nie rozbijaniem ruchu polonijnego”.
Wystarczy?
Sikorski, tworząc listę wrogów Polski, Polaków mieszkających poza jej granicami i zakazując pracownikom placówek dyplomatycznych kontaktów, sam zasłużył sobie na miano WROGA POLAKÓW ŻYJĄCYCH POZA POLSKĄ!

Apeluję do Polaków, ratujmy Polskę!!!

Dziś jak wody i powietrza, potrzeba wszystkim szczególnej mądrości w nadchodzących wyborach prezydenckich. Potrzeba odwagi i zdecydowanych działań aby raz na zawsze w sposób stanowczy, skończyć z ludźmi dawnego PZPR, SLD, powiązanymi układami i wzajemnej zależności.
Skończmy raz na zawsze z skompromitowanymi nazwiskami ludzi, którzy już dawno powinni zniknąć z życia publicznego i polityki!
Skończmy z oszukiwaniem Polski, skończmy z tymi, którzy obiecując cuda, zadrwili sobie z Polaków, niezależnie od ich miejsca zamieszkania.

Czy w Polsce nie ma już ludzi światłych, mądrych, którym dobro Ojczyzny jest ważniejsze od podsycania ciągłych wojen i plugawego języka?
Bądź czujny!!!

Grzegorz Michalski
New Jersey 02-07-2010

Wersja do druku

Dobro - 20.06.10 21:14
Toronto Kanada
Uważam iż, JOV jest tylko jednym z wielu ważnych składników zdrowia fizycznego człowieka, ale budowa całego system zmysłu człowieka jest doskonała. Osoba ze zdrowym rozumem nie będzie odgryzała sobie ręki, lub sprzedawała nogi. Dlatego obrona Polski jest moim obowiązkiem i to czynię za pomocą swoich wynalazków. Jak chcesz, też możesz pomóc? Na mojej stronie internetowej znajdziesz tabelę i możesz odważnie określić swój Polski kolor grawitacji w ojczyźnie Polaków. Wolą swoją przyjmiesz kolor i masz stały numer liczby przybocznej koloru, którym możesz się łączyć na wielkie odległości. Mój kolor jest lekko czerwony i posiadam nr 1. Oślepioną Polskę może wyleczyć, zdrowy zmysł widzenia się Polaków w kolorach. Na ślepo to tak jak za Solidarności, jak lądowanie w Smoleńsku jak ślepe lądowanie w wyborach?
Przyglądam się Wyborom, głosującym i widzę dużo ludzi z zawiązanymi oczami, skaczących do basenu kąpielowego bez wody. Wzór demokracji jest w liczbach, każdy człowiek ważny ma kolor i ma określoną funkcję do pełnienia, innej prawdy nie ma.

Toronto Kanada - 18.05.10 2:33
Dobro,
Jestem za JOW i odpowiedzialnoscia posla i kazdego urzednika panstwowego za podejmowane decyzje, poniewaz chodzi o dobro Polski i Narodu polskiego, w przeciwnym wypadku dochodzi do korupcji w organach wladzy i calym systemie, ktory nie sluzy Polsce i Narodowi polskiemu, z czym mamy do czynienia przez ostatnie 20 lat, czyli "monopolem" grupy trzymajacej wladze, zwiazanej porozumieniami przy "Okraglym Stole" w 1989r.
To trzeba zmienic juz teraz, w nadchodzacych wyborach prezydenckich 20 czerwca 2010.

Toronto, Kanada - 18.05.10 2:21
Le Roi
Czy naprawde uwazasz, ze L.Kaczynski - agent Sanhedrynu (rady zydowskiej) , ktory uzaleznil swoj podpis Traktatu Lizbonskiego od wynikow referendum w Irlandii nie zakpil sobie z Narodu polskiego ?
Rownie dobrze mogl podrzucic monete i uzyskac "orla", albo "reszke".
To sa kpiny !... i Narod polski zostal potraktowany jak "bydlo", z ktorym zyd moze zrobic co chce - patrz Talmud, Sanhedryn 57a i 57b.

Poniewaz zaden kandydat obozu narodowego nie przeszedl przez eliminacje, wiec pozostaje jedynie A.Lepper, ktory ma poglady zblizone do narodowych i jego nalezy poprzec.

O tym czym jest waluta Euro i jakie problemy finansowe i ekonomiczne przezywa Unia Europejska widac po kryzysie finansowym w Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Iralndii i innych krajach tonacych w dlugach po same uszy - vide forum SUWERENNOSC.COM i temat pt. "Eurowybory i co dalej?" na stronie:
http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=421&start=80

Grecja ma 600 miliardow dolarow dlugu, a MFW i EBC chca zatrzymac kryzys w UE poprzez dodruk 750 miliardow Euro (prawie 1 bilion dolarow), za ktore tez trzeba zaplacic odsetki, co jedynie odwleka KRACH, ktory niewatpliwie nastapi i wywola panike w calej UE i swiecie.

Dobro - 16.05.10 10:37
Toronto Kanada dzięki za informację. Chciałem zwrócić uwagę nie przy okazji, ale z okazji pierwszego widocznego koloru polskości w wyborach 2010 na Prezydenta Polski, jaki pokazał Pan Olechowski. (pierwsza iskra polskości w centrum). Inni z centrum wolą ukrywać się w szarym tłumie zwykłego szarego społeczeństwa a brak odwagi zwalają na odpowiedzialność zbiorową. Co się tyczy wyborów to należy zmienić system, aby był zgodny z matematyką. Mój projekt http://democyfro.blogspot com

Le Roi XXI ! - 16.05.10 3:50
Wybory 2010 nalezy zbojkotowac ! Polska racja stanu przestala istniec od 13 grudnia 2009 kiedy to Mr Kaczynski zlozyl TEN wymagany POdPiS ! Ludzie co wy robicie? czy wam Polska mila czy nie? Tylko LPR byl przeciwny ratyfikowaniu tego traktatu !
Skoro NARODOWIEC nie jest na LISCIE to dlaczego glosowac na 'sprzedawczykow' globalno masonskich? DLACZEGO !
Jezeli jakikolwiek z kandydatow oglosi w swoim programie ze nie dopusci do utraty ZLOTEGO na rzecz Eurosa to zaglosuje ! Jezeli nie to NIE!
Toddles!

Toronto, Kanada - 15.05.10 22:00
Dobro,
Poprzez gloszenie prawdy mozna zwalczyc zlo oraz uswiadomic Polakow, zeby nie popelnili kolejnych bledow przy glosowaniu.
Jesli chodzi o A.Olechowskiego to byl agentem tajnych sluzb kr. "Must", jest masonem i czlonkiem zydo-masonskiej "Komisji Trojstronnej" - agentury, dazacej do utworzenia jednego rzadu swiatowego i GLOBALIZMU.
Poza tym Olechowski byl uwiklany w korupcje i musial odejsc z rzadu.
Byl tazke jednym z wielu, ktorzy brali udzial w likwidacji majatku narodowego panstwa polskiego - takie sa fakty.
Dzialania Olechowskiego i jego kompanow z UD-UW, KLD, "Ruchu Stu", AWS i PO, podobnie jak decyzje liderow SLD, PSL i PiS, spowodowaly lacznie setki miliardow dolarow strat finansowych, ekonomicznych i gospodarczych i zadna afera nie zostala rozliczona do dzis.
Glosowanie za zdrajcow i zlodziei jest jak pozwalanie im na kolejne zlodziejstwa i oszustwa.
Ze zdrajcami i zlodziejami trzeba skonczyc raz na zawsze !
Sposrod uprawnionych kandydatow jedynie A.Lepper ma poglady zblizone do narodowych i jego nalezy poprzec.
Polska musi wyjsc spod kontroli Brukseli, podobnie jak wyszla spod kontroli Moskwy i prowadzic swoja wlasna polska polityke.
Przy okazji trzeba wymiesc wszystki "smieci" ze stanowisk rzadowych w panstwie i Polska maja rzadzic Polacy, a nie obca agentura, obce korporacje lub rabin z Nowego Jorku, ktory bedzie straszyl Polske i Polakow pozwami do sadow lub oskarzal ich o antysemityzm, podczas gdy najwiekszymi antysemitami sa sami zydzi - vide zbrodnie zydow na Palestynczykach i zrobienie z Palestyny jednego wielkiego obozu koncentracyjnego dla Palestynczykow.

Dobro - 15.05.10 13:57
Toronto Kanada - piszesz prawdę. Masz rację, iż walka pomiędzy prawdą i kłamstwem jest inna. Bezpieczeństwo Narodu polskiego, samą nazwą powołanej instytucji państwowej i większą biurokracją nie zmieni, a nabije kabzę nie wiadomo komu. Kłamstwo ciągłe, kłamstwem napędzane przez szalonych ludzi, prowadzi do przyśpieszonej apokalipsy, nie tylko Polski, ale całego Świata. Do ratowania Polski potrzeba odwagi ujawniania się polaków i sympatyków Polski. Przykładem są wybory, w których tylko pan Olechowski chce pokazać metrykę urodzenia i świadectwo zdrowia.

Toronto, Kanada - 14.05.10 23:48
Polacy, czy postradaliscie zmysly, ze chcecie glosowac na GRABARZY POLSKI z SLD, PSL, PiS i PO ???!!!

NAJWIEKSZA AFERA W POLSCE !!!
http://www.zycie.ca/2010/04/najwieksza-afera-w-polsce/

Toronto, Kanada - 14.05.10 22:48
Pomiedzy PiS i PO nie ma roznic w dzialaniu i obydwa ugrupowania dzialaja na szkode Polski i Narodu polskiego.
PiS wspolpracuje i realizuje polityke po linii "Waszyngton-Tel-Awiw", natomiast PO po linii "Berlin-Moskwa".
Przez ostatnie 20 lat "kontraktowych rzadow" powstalych w oparciu o porozumienie zawarte przy "Okraglym Stole" w 1989r, pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z Solidarnosci trwa LIKWIDACJA PANSTWA POLSKIEGO, ktoremu "ostatni gwozdz do trumny" wbil L.Kaczynski 10 pazdziernika 2009r, ktory podpisal "Traktat Lizbonski" i pozbawil Polske SUWERENNOSI, oddajac wladze nad Polska i Narodem polskim w lapy "komisarzy" z Brukseli.
W/g polskiej konstytucji z 1935r jest to ZDRADA STANU !
(Konstytucje z 1952 i 1997r nie sa polskie, tylko "polskojezyczne").

Zadaje sobie wiec pytanie, czy autorowi artykulu zabraklo odwagi, zeby napisac cala prawde, czy celowo klamie, bo ma w tym swoj interes ?

Toronto, Kanada.

Dobro - 13.05.10 17:49
Szanowna Polonio trudno Stowarzyszeniom liczyć na pomoc z Kraju, w którym są tylko obce banki. To Kraj potrzebuje zjednoczenia i pomocy od Polonii. Demokracja, jaka w ogóle może pracować i działać na Świecie jest krystalicznie zwarta w liczbach kwantowych od 0 do 3,9…….. Zmiksowani ludzie z różnymi poglądami politycznymi mają spójność mokrego piasku. Aby Polska nie zginęła i Państwo polskie podczas paserskiej wyprzedaży, Polacy powinni dokładnie oczyścić zamydlone oczy i obserwować całe pole widzenia w cyfrowych kolorach. Łączenie się Polaków w kraju jak i na emigracji, gwarantuje stały wzór budowy promienia światła zgodnie z nową dostępną techniką współczesną . http://democyfro.blogspot.com .Serdecznie pozdrawiam.

gstaszewski - 08.05.10 23:13
Grzegorz do Grzegorza ,gora z gora...Spotkalismy sie .Ciesze sie z naszej wspopracy w Zwiazku Bylych Zolnierzy Solidarnosci.Czeka nas jednak wieksze zadanie.Podejmujemy walke o to ,Zeby Polska Byla Polska..Na przekor tym ,ktorzy kpia z patryiotyzmu,zwac go ciemnogrodem.W imie ,zamordowanego,tak podkreslam "zamordowanego"sp.Prezydenta.Fakty sa oczywiste.Mozna zrozumiec gmatwanie sledctwa ze strony rosyjskiej,wszak film z miejsca zbrodni obiegl juz caly swiat.Zadziwiajace jest jednak dzialanie "polskiej" strony.To wlasnie Oni robia wszystko zeby spowalniac sledctwo,to Oni,matacza,bronia sie przed miedzynarodowa komisja.Dlaczego?Jest bardzo prawdopodobne ,ze ubrudzili sobie lapy,przelaniem Polskiej krwii.Jeszcze nie wiemy calej prawdy,moze nigdy sie nie dowiemy.Nasza nadzieja w tym,ze przyszly Prezydent -Jaroslaw Kaczynski rozwikla ta tajemnice.Apelujemy o glosowanie na Jaroslawa Kaczynskiego.gs. http:www.zolnierzesolidarnosci.webs./

Tasakpolski - 17.03.10 7:34
milego dnia i nastepnych za czyste slowo,bardzo bym tego chcial by Polacy mieli swiadomosc swoich wyborow,niestety idee ,,hitlera i lenina,,wciaz sa zywe,narod jak te przyslowiowe szczury jest potrzasany w worze codziennosci,ograniczenie edukacji,prasy tv programami zajmujacymi tylko czas,wmawianie nie wyrobionym odbiorcom ich ,,swietnosci,,gierki na emocjach,,pierwszego odruchu,,itd.itp.doprowadzilo do skundlenia idacych w ,,polityke,, do kregu swoich a wielosci wmowiono ze tak musi byc bo inaczej to tylko gorzej,jak za cara ,,narod dopiero placze,,jak zacznie wrzeszczec to wowczas sie cos pozwoli i znow pelne zadowolenie.ale ja mam nadzieje ze doczekam czego i Panu i Swiadomym zycze

Grzegorz Michalski - 10.03.10 13:11
Do Pana Staszewskiego. Prosze o kontakt. G.M.

R. Lawman - 06.03.10 16:45
Ludzie co robita !!!
Przestancie sie klocic i nawzajem sobie ublizac.
Zjednoczcie sie pod sztandarem ONP-LP aby stanowic jakas sile polityczna, ktora byc moze zacznie sie liczyc w rozgrywkach politycznych i wyprowadzi nasza Ojczyzne na prawidlowe tory.

PLEASE !!!!!

Zygmunt Jan Prusiński - 05.03.10 7:05
Pisze człowiek - który chce walczyć z duchami !...

(kapral - 02.03.10 18:56
Panie Prusiński, tutaj chcemy się zajmować poważnymi sprawami. Chyba pomylił Pan miejsce? Wierszyki na ten temat nie należą do naszej dyskusji).

Po pierwsze p. "kapralu", to nie są wierszyki a liryka w czystej Poezji.

Po wtóre, co znaczy "poważnymi sprawami" ? - Czy Fryderyk Szopen nie pisał muzyki pobudzając do walki ?

A jeśli p. "kapralu" chcesz walczyć, to bez Poezji i Muzyki... Tak.

Czy siekiery i widły masz w obronie Ojczyzny, bo nie uwierzę żebyś miał karabin.

No dobrze, a jak Cię wezwę do walki, to w którym szeregu będziesz stał i gdzie; przed lasem czy za lasem ?

Polacy sami się rozdzielają i tworzą samotne wysepki, gdzie jest kilka miejsc na rosnące tam mlecze i margaretki.

I jeszcze coś, p. "kapralu", ja już z wojny wróciłem, poznałem ten zryw. Wojna moja i moich kolegów z Polskiej Partii Biednych odbyła się pomiędzy kwietniem 1999 a 2003 roku. - A co robił Naród ? Nic. Po prostu przespał na Pomorzu ten czas.

Acha, dyskusja to nie walka. Mój Naród przegadał 20 lat. Wiesz "kapralu" dlaczego ? Bo jesteśmy Narodem Gawędziarzy. Takie wojny możemy prowadzić i 200 lat.

Pozdrawiam -

Marszałek Wojny -
Zygmunt Jan Prusiński
Ustka. 5 Marca 2010 r.

Zygmunt Jan Prusiński - 03.03.10 23:01
Pan Grzegorz Michalski jest moim Przyjacielem w walce o prawdziwa Polskę, i w taką Rocznicę Fryderyka Szopena, to i Autor ma satysfakcję.

Oczywiście, mogłem gdzie indziej, ale tak zadecydowałem z myślą że Grzegorz Michalski się o to nie pogniewa.

Pozdrawiam i Autora i Czytelników KWORUM -
Zygmunt Jan Prusiński
3 Marca 2010 r.

kapral - 02.03.10 18:56
Panie Prusiński, tutaj chcemy się zajmować poważnymi sprawami. Chyba pomylił Pan miejsce? Wierszyki na ten temat nie należą do naszej dyskusji.

Zygmunt Jan Prusiński - 01.03.10 21:52
Z okazji 200 lat Urodzin Wirtuoza...Zygmunt Jan PrusińskiUSTKA PRZY WSCHODZIE SŁOŃCANieczęsto zaglądam w kierunku marzeń.

Wiem szaleje wesoły wiatr po zachodniej stronie,

tam plaża iskrzy czystymi kryształkami piasku.Mewy plotkują o sąsiadach.

Dziewczyny jak baletnice z obrazów

wybiegły pozdrowić Fryderyka Szopena;

uśmiechnął się za nimi muzycznie.A na samotnej ławce nieznany poeta

sonety pisze dla przyszłej żony,

wierzy jeszcze w miłosne błogosławieństwo.Ustka - kraina kruchych tajemnic -

fale ostrzą apetyt by dostać się bliżej lądu.

Morze wciąż jest gościnne dla gości.28.02.2010 - Ustka 

ULICA SZOPENA JEST CICHA W NOCYZakochani szeptają w zapachu bzu,

sielanka przy piwie i taniec na piasku.

Ktoś zaśpiewał Beatlesów "Yesterday",

nikt nie fałszuje dnia grając na organkach.Ulica Szopena jest cicha w nocy -

na brzegu skwerku przy promenadzie

odbywają się gody nocnych gryzoni.

Szeleści poklask w tańcu - trawy mówią.Zbieram myśli w tej krainie zakorzeniony.

Opisuję deszcz w rynnach i starca z laską

zamyślonego nad ujściem lat w szumie fal -

obrazy się łączą w kolorowy kalendarz.Ziewająca Ustka choćby wczoraj nalega

na mojej zbyt poszarpanej pajęcznie...

Idę każdą drogą z wierszami o niej,

by przywitać się z oddalającym Fryderykiem.1.03.2010 - Ustka

niedźwiadek - 01.03.10 18:00
PS
k-w-p@wp.pl

niedźwiadek - 01.03.10 17:57
Szukam kontaktu z polskim seniorem mieszkającym w GB, świadomym polskiej tradycji i gotowym przedyskutować nasze polskie zobowiązania wobec
narodu. Może ktoś dziedziczący doświadczenia rodzinne związane z Battle of Britain.

kapral - 27.02.10 21:56
Jest jeszcze kilku Polaków. Nieźle trzyma się Macierewicz i to on powinien kandydować na prezydenta. Jeżeli jednak Prezydent Kaczyński będzie kandydował, to oczywiście tylko jego powinniśmy poprzeć. Prawo i Sprawiedliwość jest obecnie jedyną partią, która może jeszcze ratować Polskę. Prezydent Kaczyński ma największe szanse, jako osobistość znana największej ilości wyborców. Wykazał się też niezachwianą postawą patriotyczną w czasie swojej kadencji. Drobne błądy taktyczne spowodowane uleganiem doradcom musimy mu wybaczyć, bo nie ma ludzi idealnych. Ważne, że ma zasady i chce walczyć o ideały.

R. Lawman - 23.02.10 12:43
Wczoraj bylem w POSK (Polski Osrodek Spoleczno Kulturalny) w Londynie na 30-tej rocznicy powstania Solidarnosci. Dowiedzialem sie wiele na temat wkladu tego ruchu w upadek Sowieckigo imperium w Europie, nie dowiedzialem sie nic na temat obrony Narodu i wywalczonej "wolnosci" przed kolejnymi anty-narodowymi polskimi rzadami, ktore wyprzedaja nasza Ojczyzne i kumaja sie z wrogami Polakow.
Wybor Prezydenta to wazna sprawa, ale jak mowia "nec hercules contra plures", jesli wybierzemy pro-polaka to sam nie wiele on zdziala. Potrzebna jest sila. Prezydent Kaczynski nie spisal sie chwalebnie, podbisujac Traktat Lizbonski bez wymuszenia n a Niemcach oficjalnego uznania granicy na Odrze i Nysie. Pod tym wzgledem czeski prezydent okazal sie wiekszym patriota uwarunkowujac swoj podpis pod tym szpargalem od sprawy Niemcow Sudeckich.

Andrzej - 22.02.10 15:04
W tym Apelu do Polakow nie ma niedomowienia. Jezeli wczyta sie Pan w tresc, to widac jak na dloni, ze Pan Grzegorz przestrzega przed glosowaniem na oszustow z PO. Bardzo prosze wpisac tylko w wyszukiwarke google ,,Grzegorz Michalski ujawnia" czy tez ,,Grzegorz Michalski Powstan Polsko" i juz wszystko jasne. Znam Grzegorza i jestem gleboko przekonany, ze goraco pragnie rzadow PiS, gdyz tylko w tym ugrupowaniu widzi zozliczenie z przeszloscia i przykladne ukaranie zdrajcow Ojczyzny. Ma takze jasno sprecyzowane poglady dotyczace Zydow i ich ,,wklad" w rujnowanie Polskiego Narodu. Andrzej. W. Ps: Taka postawe jaka reprezentuje G.Michalski, zyczylbym kazdemu a szczegolnie KPA, ktory podobno ,, reprezentuje Polonie".

milasek - 21.02.10 20:39
Popieram w całości wszystko absolutnie co Pan zawarł w swej wypowiedzi, a nawet więcej i jestem za...(?). Tak się składa, iż wszyscy absolutnie publcyści, czy zabierający głos, najczęściej słuszny w słusznej sprawie, pozostawiają swoich odbiorców z niedomówieniem, jak uczynił to również Pan, pisząc w Apelu do Polaków ratujmy Polskę !!!, cytuję: "Czy w Polsce nie ma ludzi swiatłych, mądrych którym dobro Ojczyzny jest ważniejsze od podgrzewania ciągłych wojen i plugawego języka?. Bądź czujny !!!."
Jesteśmy i jest nas niemało, to sporo ponad 35 milionów normalnych Polaków w Polsce i prawie 15-cie milionów Polskiej wspaniałej, patrio tycznej, zaniedbanej i upadlanej wszelkiej maści agenturą, Polonii. Jesteśmy nawet czujni. Tylko co z tego wynika?, i tym razem zupełnie nic. Zapomniał Pan bowiem o zasadniczym drobiazgu jakim jest alternatywa do opisywanej sytuacji, czy poruszanego roblemu. Bez niej tkwimy w miejscu w którym jesteśmy od r.1945, z tym niuansem, że od 1989 roku znaleźliśmy się pod pręgierzem wyklętej żydokomuny tak rządowej i parlamentarnej,
niespotykanej wcześniej bezczelnej buty niepolskich w Polsce rządów i parlamentów, ich nienawiści do wszystkiego co w nazwie nawet ma Polska, której jedynym zdradzieckim celem jest likwidacja Polski i unicestwienie Polskiego, zmanipulowanego intelektualnie Narodu, w czym niewątpliwie prym absolutny wiodzie obecna ekipa oszuatów pod niechlubną dyrekcją Pana Donalda Tuska. Dobrze ze w ogóle decydujemy się otym mówić, pisać choć jeszcze nieśmiało i stanowczo za rzadko !. Niech piszą wszyscy, których bolą rany zadawane przez zdrajców. Musimy wierzyć, że alternatywa przyjdzie niebawem, tak jak zawsze wtedy kiedy była konieczna. Dzisiaj, takiej właśnie konieczności potrzebujemy i tak nam dopomóż Bóg !.
ostry

Wszystkich komentarzy: (24)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

22 Września 1944 roku
53. dzień Powst. Warszaw.: Kolejny szturm niemiecki na ostatnie pozycje powstańczego Czerniakowa. Próby przebicia się do Śródmieścia Płd.


22 Września 1857 roku
Zmarł Józef Dwernicki, polski generał, dowódca kawalerii w powstaniu listopadowym (ur. 1779)


Zobacz więcej