Środa 5 Sierpnia 2020r. - 218 dz. roku,  Imieniny: Emila, Karoliny, Kary

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 25.07.09 - 17:25     Czytano: [2990]

Instytucje w rękach barbarzyńców

W dwudziestą rocznicę odzyskania tzw. wolności obserwować możemy wiele zjawisk, wskazujących na to, że państwo nasze opanowywane jest przez neobarbarzyńców. Ludzi, którzy zajmując mniejsze lub większe stanowiska w aparacie urzędniczym, wymiarze sprawiedliwości, samorządach, nie mają tak naprawdę pojęcia o odpowiedzialności jaka na nich spada. Nie znają, lub nie rozumieją świata wartości na jakich ukształtowana została nasza cywilizacja. Gotowi są podeptać ją w imię zysku, promocji itp. nowomowy pseudokapitalizmu, jaki nam zafundowano w 1989 r. Problem nie dotyczy tylko sfery państwowej – rak toczy również hierarchię Kościoła Katolickiego. Już niedługo okaże się, że milcząca, normalna, większość naszego społeczeństwa sterroryzowana zostanie całkowicie przez hałaśliwe, popierane przez Hunów na urzędniczych stanowiskach, grupy dewiantów i wszelkiej maści degeneratów i renegatów. I nie będzie miała ośrodków, instytucji jej broniących.

Oto w marcu br. Sąd Okręgowy w Gdańsku skazuje Ryszarda Nowaka za nazwanie „przestępcą” osobistego wroga Biblii i Kościoła Katolickiego – lidera satanistycznej grupy Behemoth. Adam Darski ps. „Nergal” podczas koncertu w Gdyni w 2007 r. podarł publicznie Biblię oraz nazwał Kościół zbrodniczą sektą. Prokuratura dwukrotnie umorzyła sprawę jaką wytoczył mu Ryszard Nowak nie dopatrując się znamion przestępstwa we wspomnianym czynie. Ale samotny obrońca Pisma Świętego na umorzenie sprawy nie zasługiwał. Został skazany. „Nergal” i zachwycająca się jego „sztuką” dzieciarnia mogą obrażać katolików dalej. Bezkarnie.

W telewizji TVN24 jakiś młody urzędnik z dzielnicy Bemowo stwierdził, że koncert madonny 15 sierpnia br. to świetna okazja do wypromowania tej dzielnicy w świecie. Biedny chłopiec nie wie, że ta data jest dla Polaków ważna. Nie wie tego co wiedzą amerykańscy spece od marketingu. Że jak zrobimy koncert w tym dniu w „kołtuńskiej” Polsce, będzie dym! Ciemnogród się odezwie i zapewni nam rozgłos. I rzeczywiście odezwał się. Nie mógł liczyć na swoich, opłacanych z podatków urzędników. Nie mógł zdać się na ich wiedzę, kompetencję, kręgosłup moralny, przywiązanie do narodowych tradycji. Ale co gorsza, nie może liczyć nawet na hierarchię kościelną. Oto Kuria warszawska odmówiła organizatorom protestu zorganizowania mszy świętej. Że podobno się nie godzi. Pewnie Komisja Europejska już coś w tej sprawie postanowiła. Dotąd msze przebłagalne za grzechy ludzkości miały w Kościele rację bytu. Podkreślam – za grzechy całej ludzkości – a cóż dopiero jednej, fałszywej madonny. Nowe standardy są jednak inne i już. No cóż, żołnierze broniący naszej ojczyzny w 1920 r. przed zalewem bolszewickiej barbarii nie zdawali sobie pewnie sprawy, że 90 lat później, w dniu ich święta oraz święta naszej Patronki, na ich szczątkach robić będzie wygibasy podstarzała skandalistka. Kto wie może się nawet ukrzyżuje, albo podrze Biblię? Byle tylko nie krzyżowała penisów jak nasza rodzima „wybitna artystka” Nieznalska, bo wtedy co bardziej wrażliwi podpici wielbiciele (anty)talentu gwiazdy mogą puścić „artystycznego” pawia.

Walec postępu nie omija także Policji. Już niedługo stróże naszego (bez)prawa nie tylko będą ochraniać parady zboczeńców, ale być może do nich dołączą. I nie będą musieli wydawać pieniędzy na stroje, wystarczy jak ubiorą mundury o parę numerów mniejsze żeby był efekt. Przodującą w pracy operacyjnej i wyszkoleniu bojowym okazuje się Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, która wespół z Ośrodkiem Gender Studies Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stowarzyszeniem Kampania przeciw Homofobii – Oddział Trójmiasto, szkolić będzie młodych policjantów jak mają odnosić się do tzw. gejów i lesbijek. Oraz jak reagować na tzw. homofobię. Następnym etapem powinno być powołanie gejowskich milicji, które same ochraniałyby parady zboczeńców, nie angażując policjantów w sprawy tak delikatnych materii. Gejowska milicja – coś na kształt kościelnej Semper Fidelis, albo niemieckiej SA jak kto woli. Na razie nasi policjanci będą przeszkoleni w zakresie właściwego posługiwania się pałką w obecności geja. Oraz skutecznego tropienia i unieszkodliwiania homofobów. ( http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5691&Itemid=1 ).

Samorządy, sądy, komendy policji, uniwersytety a nawet urzędy kościelne. Jednym słowem instytucje powstałe po to aby zapanować nad chaosem. Bronic ładu. Chronić cywilizację przed barbarzyństwem. Ulegają erozji od wewnątrz. Stają się powoli, ale systematycznie narzędziem w rękach neobarbarzyńców. A wszystko za wasze, obywatele III RP pieniądze. Pomijam tutaj zupełnie sprawę tzw. postkomunistycznego układu, chociaż ma on niewątpliwie swój udział w rozkładzie porządku. Sprawa jest jednak szersza. Instytucje są kierowane przez ludzi „bez właściwości”, wytwory postmodernistycznej rewolucji. Lewiatan co rusz pożera kogoś nowego, stawia na stanowisku i każe pokłonić się panującej nowomowie i politpoprawności. Nienormalność i dewiacja staje się cnotą. Normalność zasługuję tylko na miano fobii. Wróg już nie jest u bram. Dawno je minął niezauważony i osiadł na zamku.

Łukasz Kołak
Red. nacz. Kwartalnika Powiernictwa Polskiego

Wersja do druku

Lubomir - 27.07.09 15:44
Każdy musi zacząć dbać o własną wolność i godność. Ideolodzy od ideologii masowych, zawsze niszczyli u innych, to co najcenniejsze. Wystraszone miernoty zawsze szły na łatwiznę, zawsze były gotowe służyć za podnóżek - mocniejszym od siebie. Ze strachu i dla ochłapów - wywieszały flagi czarne lub czerwone. Dzisiaj swoje lizusostwo demonstrują machając błękitną flagą. Zarzucili również czarne i czerwone krawaty, na rzecz - błękitnych. Wg barw można wnioskować, że po kulcie faszyzmu i komunizmu, w Europie następuje kult syjonizmu. Po coraz częstszych występach takich indywiduów jak m.in. lewacki terrorysta Daniel Cohen-Bendit można całkowicie zgodzić się z tą tezą. Można zatem podziwiać Prezydenta Republiki Czeskiej, że nie dał się sterroryzować grupie politycznych awanturników na Praskim Zamku. M.in. odmówił wywieszenia błękitnej flagi obok barw narodowych Państwa Czeskiego. Czesi do dzisiaj pamiętają dni hańby, kiedy na Zamku Czeskich Monarchów, powiewała flaga czarna a nieco póżniej - czerwona.

Włodzimierz Kowalik - 26.07.09 1:25
"Spece od marketingu" nie zajmują się tak skoordywanymi datami.
Tak wyszło ponieważ jest to najdogodniesza data w harmonogramie jej wystepów.
Oni się nie interesują się jak tzw. "ciemnogród" zareaguje bo, w przeciwieństwie do Michnika (Schechtera), nie wiedzą o jego "istnieniu".
Grupy czy sekty satanistyczne lub inne niszowe zawsze istniały i będą istnieć ponieważ jest na to "rynek" w części populacji.
Nie po raz pierwszy w historii Kościół jak instytucja lub Biblia były atakowane i zwalczane. I co z tego wyszło...?...Nic....Kosciół dalej istnieje i funkcjonuje a Bibila dalej jest czytana i studiowana.
Wiecej trzeźwości w ocenach.

Lubomir - 25.07.09 20:56
Niestety, wciąż szerzy się patologia z urzędu. Głównym ośrodkiem jej promocji stała się Bruksela. Despoci i tyrani z Brukseli niewiele wspólnego mają z zasadami demokracji, stworzonymi przez jej ojców z Aten i Filadelfii. Wciąż zainteresowani są wyłącznie kreowaniem nowej Sodomy i Gomory. Królestwo Belgii dawno stało się wyłącznie królestwem de nomine. Faktycznie od dziesiątek lat jest już komunistyczno-masońską republiką. Jej bogami są bożkowie liberalizmu - Marx i Engels.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

05 Sierpnia 1944 roku
Niemieckie oddziały SS, własowców i RONA dokonały na Woli i Ochocie w Warszawie mordu 40 000 cywilów.


05 Sierpnia 1981 roku
Ronald Reagan zwolnił z pracy 11 359 strajkujących kontrolerów lotu


Zobacz więcej