Poniedziałek 16 Września 2019r. - 259 dz. roku,  Imieniny: Kamili, Korneliusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 01.05.09 - 17:13     Czytano: [3452]

Unia ogranicza Internet

Już 5 maja odbędzie się jakże ważne dla nas głosowanie w Parlamencie Europejskim, a dotyczące tak zwanego Pakietu Telekomunikacyjnego. Brukselscy oficjele postanowili ograniczyć nam dostęp do Internetu i podzielić go na tak zwane "pakiety". Co to oznacza w praktyce? Daje to prawo dostawcom usług internetowych na ograniczony dostęp do zasobów światowej sieci. Przykładowo w najtańszym pakiecie dostaniesz dostęp do jednych, a do innych witryn już nie - zależy to od zasobności portfela właściciela portalu. Może się zdarzyć, że dostęp do niszowych, ale jakże ważnych dla Ciebie witryn będzie zablokowany. Winne są korporacje, które lobbują na rzecz tych zmian pod pretekstem obrony przed piractwem. Jest prawie pewne, że dostęp do sieci p2p zostanie zablokowany, bo żadnemu usługodawcy nie będzie się to opłacać.

Co możemy zatem zrobić? Musimy zareagować, zaprotestować przeciw takim praktykom. Służy do tego ta właśnie witryna, którą oddaliśmy do Państwa dyspozycji. Najgorsza jest niewiedza i na to liczą urzędnicy brukselscy. Bo czy wcześniej słyszeli Państwo o Pakiecie Telekomunikacyjnym, bądź prawie do odcinania użytkownikom Internetu?

Poniżej, po lewej stronie znajduje się list otwarty. Z kolei po prawej, lista wszystkich polskich europarlamentarzystów, z podziałem na frakcje. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby podpisów i wysłania ich wraz z listem otwartym do wspomnianych osób. Jeżeli zatem zgadzasz się z nami i postanowiłeś zaprotestować, wypełnij proszę poniższy formularz. Bardzo prosimy o podanie prawdziwych i pełnych danych osobowych (imię i nazwisko) oraz adresu e-mail. Na adres ten zostanie wysłana prośba o potwierdzenie oddania głosu - dokonaj i tego kroku. Adres e-mail jest wykorzystywany tylko do potwierdzenia oddania głosu. Ewentualnie zostanie wysłana na niego informacja o zakończeniu akcji. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie przez oddawaniem kilka razy tego samego głosu.

Co jeszcze można zrobić? Przekaż adres tej strony swoim znajomym, poinformuj ich o akcji. Sprawa jest naprawdę poważna i dotyczy nas wszystkich!

Podobne informacje znajdziesz na witrynie www.blackouteurope.pl Informacje o Pakiecie Telekomunikacyjnym (po angielsku) znajdziesz na witrynie http://www.laquadrature.net/wiki/Telecoms_Package
Masz pytanie? Nie wahaj się go zadać! Pisz na adres redakcja@jakilinux.org

PODPISZ PETYCJĘ TUTAJ http://stopcenzurze.wikidot.com

.................................

ICPPC - International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
www.icppc.pl w.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl

Wersja do druku

ZYg - 06.05.09 18:00
---- Original Message -----
From: Zygmunt Jan Prusiński
To: Elżbieta Gawlas
Sent: Wednesday, May 06, 2009 5:25 PM
Subject: AFERY PRAWA BEZPRAWIE A PRAWO


List do Elżbiety Gawlas

ATAK NA AFFERY PRAWA !!!

Witam,
Ela zobacz co się dzieje z wolnością w Polsce?
Otwórz i co widzisz?
Po lewej stronie czytaj, daj to u siebie na Portalu -
Pozdrawiam - Zygmunt z Ustki
6 maja 2009 r.
http://www.aferyprawa.com/index.php


* * *
Dzisiaj jest środa, 6 maja Imieniny: Judyty, Jakuba i Filipa


STOP PRZESTĘPCOM W TOGACH - kolejny atak "togowców" na portal AFERY PRAWA

MAMY WOJNĘ ?

Komu przeszkadza PRAWDA GŁOSZONA NA STRONACH AP ?

3 maja czytelnicy AFER PRAWA zostali zaskoczeni informacją:
Witryna www.aferyprawa.com została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Jak tylko nasz informatyk naprawił przekierowania i zlikwidował fałszywe informacje "togowcy" ze swoimi psami poszli dalej - włamano się na amerykański serwer z którego publikowano czasopismo AP i wykasowano nie tylko teksty, ale nawet oprogramowanie obsługujące portal.
Jak stwierdził nasz informatyk - ZABITO SERWER - TAK WIĘC MAMY WOJNĘ.
a zemsta to podobno rozkosz bogów :-)

Zniszczenia naszej pracy - dóbr osobistych - to już kolejne przestępstwo "togowców" na osobach zaangażowanych w dokumentowanie PRAWDY I DOSTĘPU DO INFORMACJI.

CZY NA TYM MA POLEGAĆ DEMOKRACJA I WOLNOŚĆ SŁOWA ?

Kwestia paru godzin i AFERY PRAWA kolejny raz "odrodzą się" i będą walczyć z bezprawiem władzy...

_____________________Współpracownik
z międzynarodowym Portalem Afery Prawa,
zarejestrowanym w Irlandii -

Zygmunt Jan Prusiński
(niezależny publicysta)
6.05.2009 r.

teresa.pietrzak@wp.pl - 01.05.09 23:39
Jako prezes ogolnopolskiego ponadpartyjnego Stowarzyszenia - SŁOWiK dzięki zamieszczaniu na stronie: www.wlasnoscikapital.pl najnowszych iformacji, wzorów wniosków, wyroków sądowych, wszelkich Apeli ( ostatni List Otwarty do JE Abp. Sławoja Leszka Głodzia w sprawie likwidacji stoczni),
mogę udzielać informacji ludziom z calej Polski zwłaszcza w zakresie przekształcania spółdzielczych mieszkań na odrębną własność. Wiele osob skorzystało z adresu e-mailowego Stowarzyszenia i otrzymało potrzebne informacje wraz z potrzebnymi wnioskami i pismami w załączeniu.
Podczas audycji w Radio Maryja "Rozmowy niedokończone"( pod koniec marca br.) zadzwoniła Pani Stefania z Gdańska, która prosiła o pomoc pania posel Gabrielę Masłowską. Niestety nie podała pani poseł, że jest w Gdyni prezes Teresa Pietrzak, która może jej pomóc, tym bardziej, że Pani Stefania jest osobą niewidomą. Wówczas jedna ze słuchaczek, szefowa Koła Radia Maryja w Witkowie k/Gniezna, pani Jadwiga Spiżewska zadzwoniła na drugi dzień do Radia i podała namiary tel. i e-mailowe na moje nazwisko. W tym samym dniu w ciągu 4 godzin zadzwoniło 16 osób, w ciagu następnych dni odpowiadałam na kilkanaście e-maili i telefonów.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

16 Września 1927 roku
Urodził się Peter Falk, aktor amerykański - słynny "porucznik Colombo".


16 Września 1620 roku
Pod Cecorą rozpoczęła się bitwa wojsk polskich dowodzonych przez hetmana Stanisława Żółkiewskiego z Turkami


Zobacz więcej