Wtorek 24 Listopada 2020r. - 329 dz. roku,  Imieniny: Emmy, Flory, Romana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 21.03.09 - 17:41     Czytano: [3420]

Dział: Głos Polonii

Polska rynsztokiem stoi?

Parafrazując znane z okresu I Rzeczypospolitej Szlacheckiej powiedzenie: "Polska nierządem stoi", uzupełniam, myślę, że ostrzejszym i bardziej obecnie pasującym.

Co skłania mnie, Polonusa mieszkającego zarówno w Kraju Ojczystym jak i na Obczyźnie , do zabrania głosu. Myślę, że nadszedł czas, aby wszyscy, którym nie obojętny jest obecny stan Polski i Narodu, bili na alarm, bo Ojczyzna tonie i zginie, jeśli wszystkie patriotyczne siły nie połączą się i nie wymuszą naprawy Polski.

Polska, która w swojej historii tyle dała Światu, nic od niego nie otrzymując, której kultura, rozwój demokracji były przykładem dla innych, stoczyła się na dno rynsztoka -szamba i Polacy nurzają się tam ku radości i zadowoleniu tych, którzy do tego doprowadzili lub pomagali w realizacji planów wrogów Polski.

Język pogardy i nienawiści króluje wszędzie, niszczenie się wzajemnie przez oszczerstwa, pomówienia, ataki na ludzi niewinnych, aby ich skopać i wykończyć ku uciesze gawiedzi żądnej tej niskiej i podłej uciesze, szokuje i przeraża. Korupcja i prywata opanowała sfery rządzące, partie polityczne, inteligencję, słowem wszystkich. Majątek narodu przejmują obcy nam duchowo i religijnie. Afera goni aferę i naturalnie zamiatane jest pod dywan, dzięki życzliwemu dawnym i obecnym Panom wymiarowi sprawiedliwości.

Salon i michnikowszczyzna zwyciężyła i sterując opanowanymi mediami uczy tzw. salonowego liberalizmu w którym rozbicie rodziny, nakłanianie do nierządu i swobody seksualnej i uznanie homoseksualistów, lesbijek należy do nowej kultury i nowej demokracji. Dzienniki telewizyjne pokazują wszystko co zdegenerowane, nic pozytywnego, żadnej nadziei na lepsze.

Wyszydzanie osiągnięć Polaków i ich pięknej historii, celowe zapominanie o wielkich zwycięstwach narodu, należy już do rytuału dnia codziennego. Według ludzi tzw. układu, teraz to co z Zachodu to najlepsze. Narody tracąc pamięć tracą tożsamość. Polska już ją straciła. Stała się wygodnym jakże niezaradnym Państwem, aby mogła się bronić. Polak dla drugiego POLAKA stał się celem ataku.

Red. Kuba Wojewódzki przy aplauzie widzów telewizji zatknął polską flagę w odchodach psich. Wspaniale ryczał tłum. Kary nie było, bo nic się nie stało wyrokowały media. Co tam flaga narodowa, to przeszłość.
Teraz pod flagą Unii należy maszerować!! Pijane nastolatki płodzą dzieci , ostatnio 13 letnia mamusia z Krakowa. Pijana klasa przyszła do szkoły. Mordy i napady mnożą się. Kradzieże również.

Oficjele przyznają sobie i otrzymują nagrody o różnych nazwach np. .krzesła roku.
PRESTIŻ, to magiczne słowo działa na wszystkich jak narkotyk. Byle więcej i więcej. Naturalnie, każdy musi być widoczny, od tego są fundacje.

Niszczy się ludzi wszystkich zawodów , którzy nie hołdują zasadom różowego salonu. Adaś Michnik, Kuroń, Urban et konsorcjum, to nasi GURU. Oni nadają krok do wyzwolenia społecznego!!

Polecam książki Waldemara Łysiaka ostatnia: Mitologia, świat bez klamek. Nakłady Łysiak ma olbrzymie, ale w mediach ani słowa o nim. On nie istnieje!!
Bo walczy o POLSKĘ i o lepszą przyszłość dla nas wszystkich.
Niech każdy z nas walczy też o lepszą przyszłość dla nas wszystkich a także dla siebie i o przetrwanie, bo rozdziobią nas Niemcy i Rosja i lobby żydowskie, tak nam wrogie !!

DR.KOPER
Austria

Wersja do druku

warszawiacy - 05.04.09 21:21
Polska nad przepaścią stoi a my czekamy -na co?Łżeelity udają pracę dla ddobra polaków,a w rzeczywistości prowadzą rozbiór Polski.Donal jednoczy się z anielicą i krzyczy na Prezydenta,który czeka ?,tak jak my.Prawica polska miała się zjednoczyć i bronić Ojczyzny ,a dyskutuje /?/ w kuluarach.Każdy chwali swoją "rzepkę" ,a Ojczyzna ginie.GDZIE SĄ PATRIOCI ?POLSKO POWSTAŃ.!DO DZIEŁA !Amen.

patri - 30.03.09 21:35
Pomimo róznego rodzaju informacjom przekazywanym przez dziesiątki
stron internetowych wołajacych o pomoc i ratowanie zagrożonej naszej
polskiej ojczyzny,stron internetowych które powinne być oglądane głównie
przez młodsze pokolenie,są przez tą młodzież ignorowane. Młode pokolenie
przejmuje te informacje które przekazuje TVN,Gazeta Wyborcza i inne
antypolskie media. Spotykałem się z młodymi z rodziny na przyjęciach rodzinnych w dużej czesci po wyższych studiach,z których znacza częśc
ma wyższe wykształcenie głownie nauczycielskie w tym nauczyciele
liceum. Absolutnie nie dociera do nich nic poza tym co podają antypolskie media, nie widzą zagrożeń dla Polski. Moje spotkania rodzinne skończyły się
bo często kończyły się nieporozumieniami właśnie na tle coraz tragiczniejszego położenia Polski. Człowiek któremu na sercu leży dobro
naszej ojczyzny,może być tylko przerazony tak zmaniulowanymi młodymi
umysłami. Moje pokolenie polski ludowej też było zniewolone ,ale warunki
w jakich nami manipulowali byly o wiele gorsze. Obecnie każdy ma powszechny dostęp do mediow w tym tak bardzo obiektywnych,w których
można znalesć dużo prawdy z polityki,historii i zagrożeń jakim jest
poddawana Polska - mediów internetowych. Wydaje mi się że dużo winy
w tym ponoszą rodzice i dziadkowie tych zmanipulowanych młodych bo
oni też nie widzą zagrożeń i utwierdzaja ich w tym.
Obenie mamy czas przedwyborczy. Należałoby go wykorzystać do
promowania najbardziej propolskich partii i ruchów narodowych.
Promować ich w swoim najbliższym otoczeniu, poprzez wypowiedzi na
różnego rodzaju stronach internetowych przez głoszenie najgorszej
prawdy o wrogich Polsce partiach i ugrupowaniach. Włączyć się w
przedwyborczą akcje wybranych partii o programach najbardziej
narodowo-chrzescijanskich. Wspomagać te ugrupowania w sposób na
który nas stać,dla dobra naszej wspólnej ojczyzny.

Lubomir - 23.03.09 21:44
Oj stoi Polska rynsztokiem, stoi. Są środowiska tak zdegenerowane że, mówienie w nich czystą polszczyzną, odbierane jest wręcz jako forma intelektualnego zboczenia. Tam jedynie przystoi często - gęsto akcentować wszystko słowem k....a. Dotyczy to m.in. zarówno policji {która z racji swojego zawodu, powinna dbać o czystość polskiej mowy}, jak i tzw biznesmenów, ludzi aspirujących do miana elity. Niestety językowymi fekaliami posługują się również twórcy kultury czy może raczej 'tfurcy kóltóry', tacy jak m.in. pismak Janusz Głowacki, realny przedstawiciel piszącej lumpenelity.

Zygmunt Jan Prusiński - 23.03.09 19:06
ANTYOSZOŁOM JEST OSZOŁOMEM - BOLSZEWIKIEM !

Dla niego ta informacja: Icek Kordblum - Jacek Kuroń;
dywersant, marksista, trockista, fanatyczny komunista, stalinowiec.

Źródło: www.polonica.net

To jeden z wielu, który (na grzbiecie robotników - Polaków walczących z tyranią sowieckiego okupanta i z PZPR), miał swój udział po 1989 roku historyczne oszustwo.

A że poniektórzy pamiętają go od "zupek", to przypominam, że zupki to w czasie wojny organizować a nie w pokoju.
Lepiej by wyglądało, żeby praca była a zupki każdy sam by sobie ugotował.

Ja tym z KOR-u nigdy nie wierzyłem.
Przypominało mi rok 1968, kiedy to żydowscy studenci sprowokowali te wydarzenia pod dyktando pracodawców.

Pozdrawiam Czytelników KWORUM -
Zygmunt Jan Prusiński
23 marca 2009 r.

ewa - 23.03.09 7:45
No tak ;zaczelo sie bo dr.Koper wsadzil kij w mrowisko wyznawcow tzw.Ukladu i rozowego salonu Michnika i jemu podobnych.pokazujac szambo w obecnej Polsce.
ANTYOSZOLOM jeden z gorliwych wyznawcow w/w salonu ,patrzacy w oczy wodzom tzw.ukladu aby wykonac kazdy rozkaz i polecenie "zmiazdzenia" kazdego ,ktory osmieli sie miec inne zdanie lub protestowac, dal glos tak jak dobrze wyszkolony PIES
Problem OSZOLOMA polega na jego braku wiedzy umozliwiajacej jemu dyskusje z artykulem .Dr Koper,wobec tego pozostaly mu tylko wyzwiska i chamstwo jakze pasujace do tego typa.
Na koniec ;jesli oszolom chce sie cos dowiedziec o Kuroniu to polecam atrykul w dwoch czesciach na stronie Kworum pt.Droga podlosci do swietosci w dziale Oceny-Poglady-Analizy

antyoszolom - 22.03.09 22:53
Lobby żydowskie, Niemcy, Rosjanie. Co to ma być? I to piszę oszołom, który nie dość że nawet nie mieszka w Katolandzie, to na dodatek w Austrii! Człowieku idź się leczyć, bo nie dość że jesteś durniem, to jeszcze obłudnikiem. A już nie wiem w ogóle co masz do Kuronia? Zapomniałeś jeszcze się uczepić Owsiaka!

Lubomir - 22.03.09 20:59
Opluwacze Polski szykują generalne plucie nawet na dzień Pierwszego Września b.r., planując pokazanie filmu zniekształcającego historyczną prawdę o polskich Obrońcach Westerplatte. Ten paszkwil powstaje w koprodukcji ze stroną niemiecką. Stroną dążącą do relatywizacji historii II wojny światowej. Polityczny rynsztok w pełni aprobuje każdy antypolonizm. Przecież to z woli politycznego rynsztoku wypromowano zwolenniczkę wszelkich patologii obyczajowych - na ministra edukacji a kobieta o osobowości nazistki ma rzekomo zrestrukturyzować polskie lecznictwo i szpitalnictwo...Proces destrukcji zaczęła od symboli, zmieniając niemal wszędzie krzyże - na pogańskie węże eskulapy. Pacjenci utyskują, że podlegają standardom promowanym niegdyś przez doktora Mengele. Cóż, pieniądze pacjentów ciągle odbijane są przez ludzi o mentalności partyjnych gauleiterów i oligarchów, niemających nic wspólnego ze wspaniałymi polskimi lekarzami. Pani minister sytuacja rzekomo wymyka się spod kontroli. Tylko co to za gospodarz, który nie wie co dzieje się na jego podwórku?.

Wszystkich komentarzy: (7)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

24 Listopada 1976 roku
W Turcji trzęsienie ziemi pochłonęło 6000 ofiar.


24 Listopada 1891 roku
Urodziła się Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, poetka, dramatopisarka - córka Wojciecha Kossaka (zm. 1945)


Zobacz więcej