Piątek 17 Stycznia 2020r. - 17 dz. roku,  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 02.01.09 - 13:33     Czytano: [3034]

Będą kontrolować

YouTube, popularny serwis internetowy umożliwiający każdemu użytkownikowi prezentację filmów własnej produkcji, podpisał porozumienie z żydowską organizacją “Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti-Defamation League - ADL), według której ADL uzyska prawo “fachowego oceniania materiału pod względem nienawiści występującej w Internecie” - podaje izraelski dziennik Haaretz.

Umowa partnerska pomiędzy YouTube a ADL uruchamia tzw. centrum monitorujące nadużycia (Abuse & Safety Center), które umożliwi użytkownikom zgłaszanie “materiałów zawierających nienawiść”. Centrum to będzie również na bieżąco przedstawiało linki do opracowanej przez ADL listy “materiałów o ekstremistycznej zawartości”.

Dyrektor ADL, Abraham H. Foxman powiedział, że “YouTube jest niesamowitym narzędziem umożliwiającym dzielenie się nagraniami video i umożliwia prezentację własnej produkcji, ale jak inne miejsca społeczności internetowej może być nadużywane lub używane do groźnych i niebezpiecznych celów. [...] Są tacy co próbują wykorzystywać technologię do rozprzestrzeniania rasizmu, antysemityzmu i innych rodzajów nienawiści.”

Dyrektor ADL podziękował firmie YouTube za zamieszczenie “ważnych informacji pochodzących ze strony ekspertów, takich jak ADL i innych, celem wskazania skutecznych sposobów walki z nienawiścią w Internecie.” Foxman podkreślił, że takie firmy jak YouTube dbające o tzw. bezpieczne użytkowanie Internetu “nie mogą działać same” i “rodzice, nauczyciele, ludzie przemysłu, rząd i inne pozarządowe instytucje muszą działać razem”, gdyż “bigoci mogą być usunięci tylko wtedy gdy ludzie dobrej woli aktywnie będą wskazywali nadużycia celem powzięcia przez dostawcę internetowego stosownych działań.”


Firma YouTube należy do giganta informacji interntetowej, firmy Google. Codziennie na YouTube umieszczanych jest około 70 tysięcy nowych filmów.

Tzw. “Liga Przeciwko Zniesławieniu” (ADL) jest żydowską organizacją założoną w 1913 roku przez masońską syjonistyczną organizację B’nai-B’rith. Abraham Foxman - uratowany przez prześladowaniami w czasie II Wojny Światowej przez polskie rodziny - jest dyrektorem ADL od 1987 roku. “Abe” Foxman znany jest z jadowitych wypowiedzi przeciwko komukolwiek kto stoi na drodze ekspansji syjonizmu. ADL pod pretekstem “walki z nienawiścią”, dąży do wprowadzenia kontroli Internetu, jedynym pozostałym wolnym medium publicznym. Promuje stworzone przez siebie filtry internetowe blokujące tzw. strony nienawiści, również i strony chrześcijańskie. Jednocześnie ta sama organizacja była przeciwna filtrom antypornograficznym, mającym być zainstalowanym w komputerach bibliotek publicznych, z których korzystają miliony dzieci w USA. ADL dysponuje oficjalnie kwotą 50 milionów dolarów rocznie, utrzymuje 29 biur, zatrudnia ekspertów, np. byłych pracowników Pentagonu. Wielokrotnie nitki działalności szpiegowskiej prowadziły do ADL. Współpracuje z izraelskim wywiadem Mossad.

Bibuła

Wersja do druku

J..David - 10.01.09 22:31
Czego Żyd najbardziej się boi, to jest prawdy, której ujawnienie odbiera mu sen z oczu. Lista żydowskiego terroru jest bardzo długa, tylko jej częściowe ujawnienie-PRAWDY, skłoniłoby liczne narody do rozliczenia.
Każda prawda i Żydach jest zniesławieniem i nienawiścią, zaś każde żydowskie kłamstwo jest koszer prawdą.

Ewa - 08.01.09 8:30
Ani sie nie obejrzelismy a media w Polsce sa juz obecnie jesli nie w calosci ale w przewazajacej czesci kontrolowane przez Zydow.
Wplywa to naturalnie na wyjatkowo oszczedne krytykowanie Izraela za jego zbrodnie np.w Palestynie.Rownoczesnie ulatwia pomawianie Polakow
za winy przez nich nie popelnione.
Pozostale polska czesc mediow musi caly czas przedstawiac podstepna dzialalnosc lobby zydowskiego i zapobiegac wyprzedawaniu Polski.

Lubomir - 02.01.09 21:19
Może jednak wolny świat nie pozwoli narzucić sobie syjonistycznego kagańca. Przecież pokazanie faktów o martyrologii bezbronnych Palestyńczyków czy Libańczyków, bestialsko masakrowanych przez samoloty z gwiazdą Dawida, skrytykowanie Niemców za architektoniczną rehabilitację hitleryzmu, poprzez przywrócenie hitlerowskiemu Reichstagowi wyglądu z okresu jego 'hitlerowskiej świetności', czy potępienie nazistów ukraińskich za wzniesienie pomnika ludobójcy Banderze, to przecież nie oznaka nienawiści ale próba przeciwdziałania szerzącemu się złu. To przecież kultywowanie zła i oswajanie ze złem, jest naganne. Na YouTube musi być pokazywana prawda, której nie chcą pokazywać klakierzy, prowadzeni na smyczy salonowej poprawności.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

17 Stycznia 2013 roku
Zmarła Jadwiga Kaczyńska matka prem. Jarosława Kaczyńskiego i śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Filolog, pracowała w PAN, uczyła języka polskiego


17 Stycznia 2004 roku
Zmarł Czesław Niemen (Wydrzycki), wybitny polski muzyk i piosenkarz (ur. 1939)


Zobacz więcej