Poniedziałek 9 Grudnia 2019r. - 343 dz. roku,  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.06.08 - 09:40     Czytano: [1803]

Dział: Godne uwagi

Kaczyński będzie edukował

Polski najwyższy eurofil, pan prezydent Kaczyński, podjął błyskawiczne dochodzenie, którego celem było stwierdzenie, czy Irlandczycy mieli prawo odrzucić dotychczasową konstytucję unijną, zwaną teraz traktatem, czy nie.
Wyniki swojego dochodzenia przedstawił w Wilnie, które, wczoraj, na kilka godzin, odwiedził.

Stwierdził tam, że jednak, Irlandczycy mieli prawo powiedzieć „nie” dla konstytucji unijnej. Jednocześnie zaś przyznał sobie prawo do tłumaczenia im, że konstytucję tę trzeba przyjąć.

Taka edukacyjna, międzynarodowa aktywność spotkała się, z pewnością, z zadowoleniem u kanclerki Anieli, co bez wątpienia, już na zawsze poprawi medialne notowania naszego prezydenta.

Wystarczyła jedna wizyta, w Juracie, pani Merkel i proszę bardzo – prezydent Kaczyński odmieniony na wieki.

GZ

Wersja do druku

Polacy - 18.06.08 23:10
Oczywiste,że do polskiej ziemi mają prawo Polacy,ale otumanieni przez media i obiecywaczy zapomnieli? o przelanej męczeńskiej krwi swoich przodków .Historia lubi się powtarzać .Czy znów mamy śpiewać Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie ! TAK.uwaga: rzekomi -file są takimi jakimi zostali urodzeni i o tym musimy pamiętać.

Lubomir - 18.06.08 21:39
Nad czym tu dyskutować?. Decyzja Irlandczyków jest obowiązująca dla całej unii, łącznie z politykami realizującymi wytyczne Tel Awiwu i Berlina. Oni też nie mieszkają na Księżycu, ani na Marsie, tylko w kraju europejskim. Europę czeka niewątpliwie nowa fala denazyfikacji. Rozwydrzeni liberałowie-faszyści bez odpowiednich traktatów, przestaną być chronieni. Ich folwarki nabyte głównie na rzecz Niemiec, w drodze prywatyzacyjnych wyłudzeń i przekrętów, muszą ulec konfiskacie i wrócić do Skarbu Państwa RP. Żaden wreszczący euronazista nie zwiedzie już nikogo w Polsce hasłem, że zbyt powoli przekazywane są nieruchomości gruntowe pod nowe hipermarkety. Polska ziemia nie będzie już przedmiotem podstępnej wyprzedaży na rzecz hochsztaplerów z Hamburga, Monachium czy Wiesbaden. Do nabywania polskiej ziemi mają niekwestionowane prawo, przede wszystkim Polacy.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

09 Grudnia 2007 roku
W wieku 84 lat zmarł Ryszard Reiff, żołnierz AK, więzień sowieckich łagrów, były prezes PAX, senator III RP, przew. Zw. Sybiraków


09 Grudnia 1922 roku
Pierwszym prezydentem niepodległej RP został Gabriel Narutowicz.


Zobacz więcej