Niedziela 8 Grudnia 2019r. - 342 dz. roku,  Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 10.06.08 - 11:19     Czytano: [1837]

Dział: Godne uwagi

Kolejna manipulacja

Zatruta i zarażona lewactwem Polska zatrzęsła się w posadach.
Oto, pewną czternastolatkę dotknęło nieszczęście – została zgwałcona i zaszła w ciążę. Jedynym wyjściem, z tej, tragicznej dla niej, sytuacji, była aborcja. I tu, do akcji, wkroczył Kościół. Pod jego wpływem, w szpitalach lubelskich, lekarze odmówili usunięcia ciąży, mimo gorących próśb samej dziewczynki i jej matki.
Telewizornia przedstawiała, wysoce oburzonych, działaczy poprawnie politycznych i wszelkiej maści feministyczne czarownice, domagające się zrobienia wreszcie porządku z naruszaniem prawa przez Kościół. Swe zaniepokojenie sytuacją wyrażał najobszerniejszy poseł tej kadencji, przyjaciel Kwaśniewskiego – tow. Kalisz oraz sam, oczywiście, profesor-agent, Jan Widacki. Zdaniem ich wszystkich, dziewczynce pomóc może już tylko dobry psycholog i, oczywiście, sama aborcja.
Nie zapomniano także o roli Radia Maryja w tej sprawie, które, jak powszechnie wiadomo, jest największym zagrożeniem dla Polski.
Konieczna jest, w tej trudnej sytuacji, większa determinacja w obronie laickości państwa i pilny przegląd zapisów konkordatowych, czego domaga się, wspomniany już, puszysty poseł Kalisz.
To już nie tylko dramat tego dziecka. Jakby nie było, sprawa jest najwyższej wagi państwowej i trzeba się nią zająć całościowo. Czyli globalnie. Aby już nigdy kler nie wtrącał się w wewnętrzne sprawy człowieka. Najlepiej, niech zamknie się, w czterech ścianach kościoła i zajmie się tylko modlitwą. To tam jest miejsce dla ciemnogrodu.

Ale już wczoraj okazało się, że to wszystko nieprawda. Dziewczynkę w ogóle nie zgwałcono. Ona sama nie chce zabijać tego dziecka, mimo nacisków, ze strony swej matki. Jedyną presję wywierały na nią Gazeta Wyborcza i aktywistki feministki, o czym donosi Wildstein na łamach „Rzeczypospolitej”.

Cała ta historia stała się kolejnym powodem do medialnych ataków na księży i nastawiania społeczeństwa przeciwko Kościołowi, w czym przewodziły Jaruga-Nowacka wraz ze stosownym „autorytetem”, czyli publicystką z „Polityki”, Janiną Paradowską oraz nowym szefem komunistów, Grzesiem Napieralskim.
Oczywiście, „Gazeta Wyborcza” nie widzi potrzeby sprostowania kolejnego, swego kłamstwa i przeproszenia czytelników.

Konkluzja jest taka: „Przekonywanie 14-letniej dziewczynki do dokonania aborcji jest, więc, zjawiskiem, ze wszech miar właściwym i postępowym i nie budzi wątpliwości, natomiast postawa przeciwna, wymaga, zdaniem naszych postępowców, polityczno – poprawnej interwencji”.

Cała wrzawa jest kolejną manipulacją i przejawem walki z Kościołem.
Jest również wyrazem braku zaufania do premiera, niestety, Tuska, czyli sprawą już polityczną.
Takim, z piekła rodem, wrogom Narodu, marzy się polski Zapatero!

A. Gasik

Wersja do druku

Polacy - 18.06.08 23:31
Kochani to tylko rzucanie sensacji w celu odwrócenia uwagi biednych,uczciwych i nadal ufających obiecywaczom.Euroentuzjaści potrzebują pieniędzy i "geniusze" będą nas nadal przekonywać ,że dla naszego dobra musimy im płacić haracz. Poza tym pseudoreformy ,dla dobra Polski pozbawiają Polaków majątku narodowego i przygotowują do umieralności .Plan:Polska ma liczyć 15 mln.ludności,będzie cicha i uległa nam władającym Niemcom i starszym braciom.CZAS UCIEKA !

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

08 Grudnia 1980 roku
Został zastrzelony John Lennon, lider zespołu The Beatles (ur. 1940)


08 Grudnia 1953 roku
Urodził się Władysław Kozakiewicz, polski lekkoatleta, tyczkarz, złoty medalista olimpijski.


Zobacz więcej