Wtorek 14 Lipca 2020r. - 196 dz. roku,  Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 07.06.08 - 10:30     Czytano: [1897]

Dział: Godne uwagi

Bruksela w strachu

Eurofile wpadły w popłoch.
Oto Irlandia, jedyny(?) unijny kraj, w którym musi być przeprowadzone referendum, dotyczące przyjęcia konstytucji socjalistycznego eurokołchozu, podejmie za chwilę (12 czerwca) decyzję, dotyczącą nie tylko własnego kraju, ale także całej Unii.

Pozostałe 26 krajów, w tym, niestety i Polska, bojąc się odrzucenia próby powstania nowego, antynarodowego państwa, przepchnęła jego konstytucję w drodze parlamentarnej. Czyli zlekceważyła naród i ośmieszyła powszechnie obowiązującą religię, czyli demokrację.
Dzisiaj, praktycznie, to na Irlandczykach spoczywa teraz odpowiedzialność za istnienie, w ogóle, Unii Europejskiej w obecnym kształcie.
Gdyby większość z nich odrzuciła proponowaną, kagańcową konstytucję, jak to, przy poprzedniej próbie jej narzucenia, ku zaskoczeniu wszystkich, uczynili Holendrzy i Francuzi, stolica nowego państwa socjalistycznego, Bruksela, stanęłaby przed nielada problemem. Oprócz jęku zawodu, wśród miłośników UE, w tym prezydenta Kaczyńskiego, jego brata Jarosława i wszystkich innych Tusków i komunistów, nie byłoby już pola manewru dla przeciwników państw narodowych.
Proletariusze wszystkich krajów – bójcie się.

Trzymajmy kciuki za Irlandczyków i módlmy się.

GZ

Wersja do druku

JP.. - 07.06.08 21:45
Niechaj Wszechmogący Bóg da siłę i wielką mądrość Irlandczykom,
by w nadchodzącym referendum odrzucili żydokomunistyczny
Eurokolkoz. Wstyd Polsce i innym półkolonialnym państwom Europy.

Lubomir - 07.06.08 20:59
Bezpaństwowcy i bezwyznaniowcy są awangardą eurofilów. Z czasem gdy przejedzą się Europie Ojczyzn, będą na cenzurowanym jak są obecnie w kręgu cywilizacji śródziemnomorskiej są pedofile. Równolegle do poczynań politycznych i moralnych dewiantów należy budować dzień po dniu Europę Wolnych Państw i unii regionalnych. Wówczas gdy rozsypie się polityczna patologia będą gotowe do działania nowe struktury.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

14 Lipca 2009 roku
Zmarł prof. Zbigniew Zapasiewicz (ur. 1934) wybitny polski aktor, reżyser i pedagog.


14 Lipca 1570 roku
Ustanowienie Wiecznego Kanonu Mszy Świętej tzw. trydenckiej przez papieża św. Piusa V w bulli Quo Primum Tempore


Zobacz więcej