Sobota 7 Grudnia 2019r. - 341 dz. roku,  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 07.06.08 - 10:30     Czytano: [1855]

Dział: Godne uwagi

Bruksela w strachu

Eurofile wpadły w popłoch.
Oto Irlandia, jedyny(?) unijny kraj, w którym musi być przeprowadzone referendum, dotyczące przyjęcia konstytucji socjalistycznego eurokołchozu, podejmie za chwilę (12 czerwca) decyzję, dotyczącą nie tylko własnego kraju, ale także całej Unii.

Pozostałe 26 krajów, w tym, niestety i Polska, bojąc się odrzucenia próby powstania nowego, antynarodowego państwa, przepchnęła jego konstytucję w drodze parlamentarnej. Czyli zlekceważyła naród i ośmieszyła powszechnie obowiązującą religię, czyli demokrację.
Dzisiaj, praktycznie, to na Irlandczykach spoczywa teraz odpowiedzialność za istnienie, w ogóle, Unii Europejskiej w obecnym kształcie.
Gdyby większość z nich odrzuciła proponowaną, kagańcową konstytucję, jak to, przy poprzedniej próbie jej narzucenia, ku zaskoczeniu wszystkich, uczynili Holendrzy i Francuzi, stolica nowego państwa socjalistycznego, Bruksela, stanęłaby przed nielada problemem. Oprócz jęku zawodu, wśród miłośników UE, w tym prezydenta Kaczyńskiego, jego brata Jarosława i wszystkich innych Tusków i komunistów, nie byłoby już pola manewru dla przeciwników państw narodowych.
Proletariusze wszystkich krajów – bójcie się.

Trzymajmy kciuki za Irlandczyków i módlmy się.

GZ

Wersja do druku

JP.. - 07.06.08 21:45
Niechaj Wszechmogący Bóg da siłę i wielką mądrość Irlandczykom,
by w nadchodzącym referendum odrzucili żydokomunistyczny
Eurokolkoz. Wstyd Polsce i innym półkolonialnym państwom Europy.

Lubomir - 07.06.08 20:59
Bezpaństwowcy i bezwyznaniowcy są awangardą eurofilów. Z czasem gdy przejedzą się Europie Ojczyzn, będą na cenzurowanym jak są obecnie w kręgu cywilizacji śródziemnomorskiej są pedofile. Równolegle do poczynań politycznych i moralnych dewiantów należy budować dzień po dniu Europę Wolnych Państw i unii regionalnych. Wówczas gdy rozsypie się polityczna patologia będą gotowe do działania nowe struktury.

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

07 Grudnia 1550 roku
Odbyła się koronacja Barbary Radziwiłłówny, żony polskiego króla Zygmunta Augusta.


07 Grudnia 1988 roku
Trzęsienie ziemi w Armenii pochłonęło około 25 tysięcy śmiertelnych ofiar.


Zobacz więcej