Sobota 7 Grudnia 2019r. - 341 dz. roku,  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 04.06.08 - 10:58     Czytano: [1815]

Dział: Godne uwagi

Duża szansa dla Johna Mc Caina

No i stało się.
Pewna siebie, z początku kampanii wyborczej, i dysponująca olbrzymimi pieniędzmi, Hilaria Clintonowa przegrała. Póki co, nie chce uznać się za pokonaną, (ma w tej sprawie się konsultować ze swoja partią i rodziną) ale już oświadczyła, że mogłaby zostać wiceprezydentem.

Zwyciężył czarny senator ze stanu Illinois, wychowywany w szkole muzułmańskiej, Barack Obama, który zwyciężył w prawyborach w stanie Montana i, tym samym, zapewnił sobie dostateczną liczbę głosów (2118) demokratycznych delegatów na krajową konwencję Partii Demokratycznej.

Clintonowa pogratulowała Obamie i powiedziała, że rywalizacja z nim „była, dla niej zaszczytem, podobnie, jak zaszczytem jest to, że mogę nazwać go moim przyjacielem”.
Ciepłym słowem odwdzięczył się jej Obama: „połączmy swe siły we wspólnym wyznaczaniu nowego kursu Ameryki” - oświadczył. Myślał zapewne, o przejęciu głosów Hilarii w starciu z Mac Ceinem, a ona odebrała to, jako zaproszenie do współpracy z pozycji wiceprezydenta. Chociaż wiceprezydenta.
Ot – dobrana para przyjaciół!

Dla Ameryki i świata najważniejsze jest to, że kandydat konserwatystów, ku olbrzymiemu zaniepokojeniu „postępowych” demokratów, ma duże szanse na prezydenturę.
John Mac Cain, z żoną rozporkowego prezydenta, mógł przegrać. Natomiast Amerykanie nigdy nie dopuszczą do tego, by ich prezydentem był jakiś muzułmański czarnuch, ekstremalnie lewicowy, popierający zboczeńców, mordowanie nienarodzonych oraz starców i chorych, choćby nie wiem, jak bardzo wykształcony.
Mc Cain nie dopuści do „nowego kursu Ameryki” Obamy. I w tym jego szansa.

CARL

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

07 Grudnia 1941 roku
Japończycy przeprowadzili niespodziewany atak na amerykańską bazę wojskową Pearl Harbor na Hawajach.


07 Grudnia 1279 roku
Zmarł Bolesław V Wstydliwy, książę krakowski i sandomierski (ur. 1226)


Zobacz więcej